Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Brigada v Taliansku - pan Richnovsky Michal

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Brigada v Taliansku - pan Richnovsky Michal

Fany/Dun.Streda, 11.04.2011 08:27

Re Richnovsky Michal: Pán ,,Richnovský" v úvodzovkách preto,lebo neviem ako sa naozaj voláte, veľmi sme Vám verili a chceli sme sa s Vami včera osobne stretnúť. Pri telefonickej dohode ste sľúbili, že v nedeľu to bude určite možné. Ale záhadne od včera ste stále nedostupný na telefóne. Neviem či sa budeme červenať keď budú ľudia odchádzať do Talianska, lebo ešte stále mi nie je jesné kedy vlastne odchádzajú, lebo v tom nemáte akosi jasno. Keď som Vás upozornila, že máte na stránke napísané, že odchod je v sobotu 15.4.2011 , ale 15-tého je v piatok, tak ste mi do mailu poďakovali za upozornenie a že sa opravujete, že odchod je v sobotu 16.4.2011 lebo sú prázdnejšie cesty. A zrazu píšete, že odchod je v piatok. Chcem sa spýtať či vlastne viete komu čo poviete a napíšete. Akosi sa do toho zamotávate. A keď naozaj odchádzate do toho Talianska, tak dajte verejne vedieť s ktorých miest kedy a o akom čase odchádzajú autobusy, aby sme Vám mohli prísť my neprajníci a závistlivci zamávať a ospravedlniť sa,aby sme mohli od závisti červenať.

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 39