Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Brigada v Taliansku - pan Richnovsky Michal

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Brigada v Taliansku - pan Richnovsky Michal

vincent, 07.07.2011 15:52

Ak by ste mali záujem, môžeme sa spojiť a keď tá suma bude väčšia, dá sa podať trestné oznámenie. Ja som ochotný robiť niečo s tým, lebo sa mi nepáči, že takýmto zmrdom sa darí klamať ľudí. Veď toto dokáže každý, nie je to šikovnosť. Je to úbohý človek, ktorý by sa mal asi liečiť, lebo si myslím, že takéto klamstvá, a to viac rokov po sebe, nasvedčujú o jeho charaktere. Neide mi až tak o mňa, nezabije ma 40€, ale je mnoho napríklad študentov, čo sa napríklad na túto brigádu spoliehali, a teraz sú bez práce, a tým pádom bez peňazí. Preto som ochotný to riešiť, som z PD, tak hlavne z okolia, keby niekto bol, nech sa pridá, môžeme sa stretnúť a vymyslieť čo s tým, ísť na políciu a podať skutočné trestné oznámenie, nech už neokrádajú ďalej

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 24