Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

richard, 06.07.2011 09:54

Re baby:
fakt mu nikto nic neposielajte ludia... nenecajte sa zlakat vidinou penazi, lebo na tom on zaklada,,, ja s priatelkou sme boli stastni ze sa nam nieco take vyskytlo, ale tiez mi to nejako nesedelo,,, a vedna zaciatku tejto stranky sa pise o nejakom richnavskom co tiez odrbaval zberom v taliansku a je to ten isty clovek ako nas juhasz,,, skuste si pozriet ten koment co napisal richnavsky, presne sedi s pravopisom juhasza, treba si vediet pozliepat dve a dve,
dneska mi zasa pisal email ze musim zaplatit tych 40 eur, a ze on nechce odrbavat, ved mu to nestoji za tie trestne oznamenia... ja som ziadne trestne oznamenie nikdy nespomenul, cize ako je mozne ze ho nieco take napadlo napisat?? to asi preto ze uz vela ludi podalo na neho trestne oznamenie, ale kym to neprekroci urcitu sumu, vzdy je to iba priestupok, to by sa museli vsetci, ktorych odrbal dat dokopy a spolu podat oznamenie, ale on sa vie ze to je takmer nerealne, preto mu to i nadalej vynasa...
osobne potrebujem peniaze, tych 40 eur by som si musel pozicat keby to bolo realne a nakoniec co? jemu by som dal 40 ecok, nikde by sme nesli a este aj dlzny by som bol ... uz ho nerieste, je to podvodnik

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 24