Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Brigada v Taliansku - pan Richnovsky Michal

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Brigada v Taliansku - pan Richnovsky Michal

brara, 04.07.2011 09:56

Takze panovi Juhaszovi sa pokusam dovolat uz druhy den a nic...Je to podvodnik na entu,som zvedava,kolkych ludi uz odrbal...Mali sme ist 10.7 ale pojdeme do riti...asi tak...ma to vsetko dobre premyslene.ked sme zistili,ze je to podvod,tak som mu volala,ci mi vie poslat peniaze spat (to bolo v piatok) a on ze samozrejme,ze v pondelok pojde do banky a peniaze mi pridu vo stvrtok-netrva nahodou prevod na uctoch max par hodin?????Takze teraz sa pozastavujem nad mojou hlupostou,ze som si to dobre neoverila,ale co mi z toho vyplyva???Neverte ani svojim znamym a vsetko si dobre preverte kym nieco podniknete...lebo potom pojde na dovolenku niekto za vase peniaze :(

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 19