Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Brigada v Taliansku - pan Richnovsky Michal

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Brigada v Taliansku - pan Richnovsky Michal

Richnovsky Michal, 10.04.2011 14:14

Dobry den.Co sa tyka prace nejedna sa o podvod ,ale ked sa nieco platy dopredu tak podla niektorych to podvod musi byt.Je pravda ze nezdviham kazdy mt,lebo sa to neda a tiez kvoli casu neodpisem na email do 24hod.,ale trva to aj 3dni preto je robena web stranka ktoru pouzivam 3roky a kazdy rok sa len 3x upravuje podla terminu odchodu a jednotliveho zberu.Byvam v dedinke Lukavica cc 2km od Zarnovice ale nakolko mi tu postu nemame a postarka tu chodi 2x do tyzdna tak mam od minuleho roka od oktobra otvoreny p.o.box na prijmanie zasielok od uchadzacov.Izneraty mam na roznych web stranok ako aj v niektorych tyzdennikoch aby som na dane prace ziskal urcity pocet ludi,ktore zhanam pre farmy ALEGRE,VALENTINA,RIVOIRA,SALVI s ktorymi mam zmluvy a v sucastosti sa v niektorych nachadzaju aj Slovaci.NA web stranku dnes davam aj vypisy svojich uctov,digi TV,dochodkoveho sporenia ako aj doklad o firme ktora mi web stranku upravuje.Podvod to nieje inak by som neudaval tieto ani svoje osobne udaje a cakal na policiu a behal po tresnych oznameniach.Len kvoli par debilom ktory tu kvoli nepochopitelnym bludom popisanych na web stranke mam problemy a starosty s inymi ktory tam boli,alebo chcu ist.Kto chce ist tak ide a kto nechce ist tak nech aspom namna nekida blbosti,ze ma hladaju,ze som robil nejaky podvod min.rok...Dufam,ze ti neprajnici a ludi ktory zavidia druhym sa budu zajtra ked budem mat opat zapaty telefon a v piatok ked ludia odidu do Talianska cervenat a aspom sa mi ospravedlnia co niektorym z nas robi problem.Richnovsky

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 34