Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Jožo, 06.06.2011 12:54

Re anonym: Dobrý, dámy a pani, je mi ľúto ako ste dopadli, no ja som sa mal s nim stretnúť v polovici Júna, vtedy sa ma vrátiť s Talianska , kde udajne momentálne je z 152-mi brigádnikmi, písali sme si len cez mail, telefón ne dvíhal
keď že je v Taliansku. Mali sme dohodnúť termín odchodu ktorí ma byť niekedy začiatkom júla, na zber broskýň a nektáriniek. No teraz mi to je jasne že to je podvod, treba si dať pozor aby ne vystúpil zas pod iným menom. Ten tak zváni RICHŇAVSKY musí dobre poznať taliansku oblasť okolo FORLI a CEZENI (ROMANIA) lebo skutočne tam sú spusta sadov a baliace halí, žil som v tej oblasti viac ako jeden kok, poznám to tam.

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 44