Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Praca v Anglicku

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Praca v Anglicku

Kata, 21.08.2007 23:00

Co vam napisat,od oktobra minuleho roka som v Anglicku.Pracujem v pizzeri a tato raca nas aj s piatelom prestala bavit a hladame si novu pracu, ale bezvysledne, vsetky agentury tu v Anglicku potrebuju dokonalu anglictinu, ktoru my nemame na nase velke nestastie,ak by mi mohol niekto napisat na moj mail ktora angli.agentura ponuka pracu aj pre menej aktivne hovoriacich ludi,hl. by ma zajimala prac. ponuky v skladoch,napr.balenie veci apod.Dakujem

reagovať    poslať známemu

EMILIA, 02.09.2007 18:00

Re Kata:
SKUS www.gumtree.com popripade magazin LADY.JE tam strasne vela agentur.Drzim Ti palce aj priatelovi.

Lucia Mitická, 24.10.2007 12:29

Re Kata: Ahoj Kati, prečítala som si na nete tvoj príspevok a chcela by som sa ta opýtať. Chcem ísť pracovať do Aglicka po prípade do Irska a chcem sa ta opýtať či si išla cez nejaku slovensku agenturu alebo si odišla s tím že si najdete prácu tam, alebo po známosti. problém je v tom že nikto mi nevie poradiť nejaku dobru agenturu, a ked si už nejaku najdem , su na nu zlé refencie. Ked budeš taká dobrá a pomôžeš mi v tomto mojom probléme budem ti veľmi vdačná. DAkujem a držím palce . Ahoj Lucia

lucia, 28.07.2009 14:41

Re Kata: nevies o nejakej praci v zahranici?sme par.

Marianna Merkovska, 21.01.2008 12:57

citala
citala som tvoj inzerat ze by si chcela ist pracovat do zahranicia cez nejaku agenturu.Neviem ci si uz nieco nasla ale jednu dobru ti poradi vola sa Lotty ma sidlo v Bratislave nameste SNP.....nazov stranky:www.lotty.sk...vyskusaj...Aj by sme chceli ist ale nemame na to este finanacie s pozdravom
Marianna ak mozes tak odpis

Jaro Samuhel, 17.04.2008 20:30

Re Marianna Merkovska: No Super!!! Ja tam v tej agenture vedla mekaca bol minuly tyzden a prekvapila ma taka starsia teta, co tam robi: Prave telefonovala a druha mladsia mala akesi vyplnanie dokumentov, tak som nerusil a v kludu si pozeral vsetky certifikaty po stenach... Co som pocul, ze komusi do tel. povedala, ze sa zaraba cca 40tis sk, no na druhom konci drotu to zrejme nebolo pocut a teta az nechutne zvysila hlas, ze "nepovedala v euro, ale v sk". Hm, zvlastna reakcia na pracovneho agenta. Ked som sa dostal na rad, pytal som sa, ci maju aj ine staty okrem tych obsiahnutych na plakatoch po stenach. Ze nie, no mali aj Dansko. Som sa pytal preco "mali". Bol som v DK, je tam nadherne. A na mna vybehla, ze "ci si tu mam s vami na hodinu sadnut a vypravat, preco uz nemame Dansko?". Nie, dakujem. Moja reakcia bola mierena zrejme prilis do gra: pri otazke, ci bola pri udelovaniu tych certifikatov ako hlavna osoba, mal som kancelariu rychlo opustit.
To k mojej skusenosti. Na tomto zaklade nemozem povedat, ci je firma spolahliva, alebo nie, no viem si predstavit podobnu reakciu agenta do telefonu, pri mojich nejapnych otazkach uz priamo z destinacie, a to preco nefunguje to alebo to.
Skuste tuto page, ak vam nerobi problem praca v polnohospodarstve:
http://www.agrojob.sk/pracujtesagrojobom.php
Zdravim

PIEEREE, 30.12.2009 09:29

KATA JA BY SOM NEMOHOL IST ROBIT TAM MESTO VAS DO TEJ PIZZERIE

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 48