Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Agentury

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Agentury

duchi, 29.10.2010 17:24

Ma niekto skusenosti s agenturou ProPersonal z Bratislavy.
Diky za reakcie.

reagovať    poslať známemu

Falko, 10.02.2011 09:55

Re duchi:Klamstvo,Klamstvo,Klamstvo-Pozor.

Falko, 10.02.2011 10:09

Re Falko: Apropo-momentalne sa premenovala na Pro Leas s.r.o. z Pro Personal zadaj do goglu Referencie a vid.

Lord, 09.03.2011 23:36

Re duchi: Cauko. Zbadal som tam agenturu Pro Personal. Tiez som cez nu chcel ist,len ked som zbadal na profesii o nej popisanych hrozne vela stran a staznosti,tak ma hned chut presla. Momentalne vraj podavaju na tu agenturu trestne oznamenie,som sa docital. ALebo uz podali. Takze neodporucam

Carlo, 10.04.2011 19:14

Podvodníci su aj OTTO , pozor na nich. Momentalne prebieha kampaň proti ich praktikám a za vyplatenie všetkých miezd, nezmyselných pokút a dlhov pracovníkom. viac tu: http://www.priamaakcia.sk/Kampan-proti-praktikam-Otto-Workforce-pokracuje-aj-po-dosiahnuti-prvych-vysledkov.html

Silvia, 12.06.2014 19:09

Re Carlo: chcela by som sa opitat ci su este stale problemy s agenturou Otto mala by som cez nich vycestovat do holanska chcela by som si nechat poradit od skusenych ludi ak nieco viete prosim piste koment dakujem.

mineta, 08.10.2015 11:37

Re Silvia: ahoj chcem sa spytať či si vycestovala cez túto agentúru OTTO WORK a ak ano tak ako sa Ti darí ? Vdaka za info

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 60