Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Agentura TecLine Holandsko

Agentura TecLine Holandsko

jano, 18.10.2010 22:51

Poznate alebo mate niekto skusenosti s touto firmou? Beru remeselnikov do Holandie.

reagovať    poslať známemu

Juraj Maliniak, 10.04.2011 17:05

Re jano:Dobri den Som v Holandsku A hladam Pracu alebo Brigadu Som Blisko pri Venlo. Ak mate daku pracu Alebo brigadu date mi prosim vediet?

Janík, 30.01.2013 19:49

Re jano: Neodporúčam!!! , je to pračka medzi Holandskom a Nemeckom - často sa stavalo že peniaze neprišli , a ked tak bol problem so sumou na strane teclinu . Je to agentura - to radšej pozri po nejakej holandskej - ta ešte nebude tak skazená poliakmi , kedze v tejto agenture robia šefky poliačky , čo hovorí za všetko ....Dohadzju do nej agentúry zo slovenska - jedna je z Rožnavi DK-recruitment alebo tak nejako , po tom čo odcestujes uz sa k tebe hlasit nebudu , napriek tomu ze ti pred podpisom slubuju akukolvek pomoc ...

Bruno, 20.05.2013 00:06

Re jano:
Tecline je ok ked vies jak sa prezentovat u klienta. zatim nepoznam jedinu agenturu ktora funguje podla nasich predstav.netvrdim ze Tecline is the top of agencies ale daju ti moznost otestovat ci si hoden prace ktoru mas rad a ktomu este zarobis. Pocul som u niekolko kecou na TL agenturu ale ja som snima vychadzal bez vaznich ohrozeni na zivote :) . Ak vies makat a mas skusenosti s tym co chces robit a ovladas dobre jazyk a pouzijes tu vec na krku tak sa tu v NL da krasne fungovat. Alebo teba aplikovat do Holandskych agentur ak chrochtas :)

jopo, 20.06.2014 14:24

Re Bruno:Normalne si ma dojal s tymi tvojimi zvastami o tecline a podobnymi holandskymi firmami ako fridayeurotech ,larex. Ty si asi pravdepodobne padol na hlavu a este si sa s toho neprebral . ZA TIE PODMIENKY CO TAM PONUKAJU V TYCHTO FIRMACH SA KAZDY NORMALNY ZIVNOSTNIK Z VYSOKA NA NICH VYSERIEIE.

Milan, 03.10.2016 20:31

Re jano: Je to najhoršia agentúra akú poznám

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2017 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 46