Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Podvodnici

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Podvodnici

aďa s., 26.04.2013 22:37

Re niki: Mimochodom, ja pracujem s p. Sečkárovou a môj brat je právnik, všetko mi to preveril a aj jej zmluva je úplne v poriadku. Je to zmluva o sprostredkovaní práce, ľudia, už to pochopte! A p. Janáčková p. Sečkárovej iba pomáha ako administratívna sila, to tiež asi málokto chápe. To, že vám poradila, aby ste registrovali ľudí, že tým zarobíte viac nič zlé neurobila, lebo to je fakt, pretože momentálne sa vkladaním reklám nedá zarobiť toľko, ako to bolo voľakedy. Takže Vám iba poradila, ako zarobiť. Pokiaľ to nechápete, tak smola. A ďalšiu vec, čo nechápete je tá, že ona od februára pomáha p. Sečkárovej s administratívou, ale spolupracuje s ňou už takmer pol roka. Neviem, čo je na tom také zvláštne. Viem o tom toľko, pretože je to moja kamarátka, ktorá mi túto prácu dohodila.

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 28