Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Michaela, 17.01.2013 16:52

Re zaneta08: Dobrý deň, pani žanetka vy tu o mne píšete aká som sviňa a podvodníčka, ja chcem ľudom pomôcť a nie sa obohacovať a o tom svedčí aj veľa našich spokojných spolupracovníkov a medzi nimi sú aj mamičky na MD vy ste jediná ktorá má problém ale dá sa to vysvetliť aj tým že tisíc ľudí tisíc chutí keď chce človek ublížiť tak ublíži aj keby ste dostali plný poplatok.Je pravda že ste neposlali zmluvu a ani nepodpísala ale to nieje môj problém v zmluve je aj to že dostanete províziu aj za vložené reklamy zaplatené a to tam nieje len tak.... Ja sama túto prácu vykonávam dlho a som tiež mamička nepotrebujem sa obohacovať nakoľko priateľ zarobí dosť !!!Toto som založila len preto aby som ľudom pomohla si privyrobiť a nieje to práca len tak že som si zmyslela...Môžete si o mne myslieť čo chcete ale sviňa nie som. A neklamte že som vám neodpísala lebo kto sa odmlčal ste boli vy a riešili to takýmto spôsobom!!!

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 23