Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

zaneta08, 21.12.2012 10:55

Re petra: Dobrý deň, ja by som chcela upozorniť na praktiky pani Michaely Sečkárovej. Zaplatila som poplatok vo výške 15 Eur, nakoľko som mala záujem o prácu - vkladanie inzerátov. Keď mi prišli pokyny, tak som zistila, že nie som odmeňovaná za vkladanie, ale za získanie nového člena, t.j. ak niekto zaplatí poplatok, tak získam províziu. Hneď som jej napísala, že o také niečo nemám záujem, pretože to je podľa mňa pyramídová hra a nie seriózna práca. Sľúbila mi vrátiť poplatok, ako to deklaruje. Sľúbila vrátiť do 20.12.2012, ale včera mi prišiel len vo výške 10 Eur. Odvolávala sa na zmluvu, ktorú som nikdy nepodpísala. A ide o pravú Michaelu Sečkárovú, e-mail michaela.seckarova@centrum.sk. Takže pozor na ňu, prídete o 5 Eur a ona sa obohacuje na úkor mamičiek na MD. Dokonca teraz už so mnou prestala aj komunikovať. Po sviatkoch chcem na ňu podať podnet na trestné stíhanie za bezdôvodné obohatenie. Ak nič iné, aspoň bude mať opletačky s políciou, nakoľko oni musia prešetriť každé podanie, ďalej zvažujem daňový úrad, SOI a iné inštitúcie.

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 34