Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Podvodnici

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Podvodnici

Mário, 22.09.2010 17:48

Dobry den chcel by som sa aj ja pochvalit respektive vas upozornit na pracovnu agenturu LUTO Automotive s.r.o kedze volnych pracovnych miest moc neni aj ja skusam uz vselico a posielam ziadosti aj cez agentury respektive cez profiesiu,tato agentura ma kontaktovala s tym ze mam prist na pohovor tak som sa zucasnil vyberoveho konania a uspel som,o par dni som mal prist podpisat zmluvu kedze som si precital dake fora a podobnych agenturach a pocul hned som vedel ze treba si dokladne precitat zmluvu,takze okrem toho ze tam napr bolo uvedene ine miesto vykonu prace,rozne sakcie voci mojej osobe a dalsich veci napriek tomu som ju podpisal pretoze tu pracu som chcel,takze pracovnu zmluvu som podpisal pri com mi nasledne odovzdali kopiu respektive druhe prevedenie zmluvy ale uz bez toho kolko mam hodinovu mzdu a ked som sa ho nasledne opytal ci ja nedostanem ten papier tak my povedal ze nie to je pre nas tym padom som tam aj hned skoncil,kedze toto som este nevidel poziadal som ho o to aby mi tie zmluvy dal kedze tam bol moj podpis a tie sankcie ako napr,odchod respektive ukoncenie prac pomeru je treba nahlasit o 14 dni do predu ak nie budete pokutovany 1,60e na hod,nato mi povedal ze mi ich neda tak som ho poziadal aby ich rozthal,roztrhal moju a povedal dovi nasledne som ho poziadal aby rozthal aj tu ktoru mal on u seba a az potom som siel pretoze verim keby ich neroztrha budu odomna este pozadovat peniaze,JE TO NAOZAJ VRCHOL CO SA TU DEJE A JE TO SMUTNE

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 33