Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Podvodnici

Podvodnici

Mário, 22.09.2010 17:48

Dobry den chcel by som sa aj ja pochvalit respektive vas upozornit na pracovnu agenturu LUTO Automotive s.r.o kedze volnych pracovnych miest moc neni aj ja skusam uz vselico a posielam ziadosti aj cez agentury respektive cez profiesiu,tato agentura ma kontaktovala s tym ze mam prist na pohovor tak som sa zucasnil vyberoveho konania a uspel som,o par dni som mal prist podpisat zmluvu kedze som si precital dake fora a podobnych agenturach a pocul hned som vedel ze treba si dokladne precitat zmluvu,takze okrem toho ze tam napr bolo uvedene ine miesto vykonu prace,rozne sakcie voci mojej osobe a dalsich veci napriek tomu som ju podpisal pretoze tu pracu som chcel,takze pracovnu zmluvu som podpisal pri com mi nasledne odovzdali kopiu respektive druhe prevedenie zmluvy ale uz bez toho kolko mam hodinovu mzdu a ked som sa ho nasledne opytal ci ja nedostanem ten papier tak my povedal ze nie to je pre nas tym padom som tam aj hned skoncil,kedze toto som este nevidel poziadal som ho o to aby mi tie zmluvy dal kedze tam bol moj podpis a tie sankcie ako napr,odchod respektive ukoncenie prac pomeru je treba nahlasit o 14 dni do predu ak nie budete pokutovany 1,60e na hod,nato mi povedal ze mi ich neda tak som ho poziadal aby ich rozthal,roztrhal moju a povedal dovi nasledne som ho poziadal aby rozthal aj tu ktoru mal on u seba a az potom som siel pretoze verim keby ich neroztrha budu odomna este pozadovat peniaze,JE TO NAOZAJ VRCHOL CO SA TU DEJE A JE TO SMUTNE

reagovať    poslať známemu

jozef, 01.02.2011 10:28

Re Mário:
s touto agentúrou mám podobné skúsnosti...nikdy viac LUTO

Carlo, 10.04.2011 19:12

Podvodníci su aj OTTO , pozor na nich. Momentalne prebieha kampaň proti ich praktikám a za vyplatenie všetkých miezd, nezmyselných pokút a dlhov pracovníkom. viac tu: http://www.priamaakcia.sk/Kampan-proti-praktikam-Otto-Workforce-pokracuje-aj-po-dosiahnuti-prvych-vysledkov.html

dadus33, 12.01.2016 10:52

Re Carlo: ja nesuhlasim, ja mam iné skúsenosti. išla som cez nich prvý krát do zahraničia a všetko mi vysvetlili a kde budem bývať aj ohľadom práce. všetka mzda mi bola vyplatená, aj vyučtovanie mi potom prišlo a vrátili mi aj dane. čiže ja mam s nimi dobre skusenosti.

jan665, 04.06.2016 20:10

Re dadus33: to je sice pekne ale dalsich 100 ludi osklbali

Andrea, 22.04.2011 20:17

a nech sa páči : http://bbonline.sk/pozor-na-pracovne-agentury/

igorurmo igorurmo(at)azet.sk, 18.10.2011 09:46

dajte si pozor na ponuku prace V RAKUSKU..PONUKA ju ;PISKOR,KRAMARCIK.alias,JANOK..MOB0904448081...TEN TU UZ PODVADZA ROKY A NIC SA MU ESTE NESTALO...........PONUKA AJ PRACE DO HOLANDSKA,COKOLADOVNI,V MASOPRIEMYSLE,atd.

katka, 26.10.2011 16:14

Re igorurmo: zdravím ťa...ja mám s tým človek tiež skusenosť a zajtra idem na neho podať trestne oznamenie ja sa uz s nim bavit nebudem!!! vyčína tu uz roky..a prečo sa nik do neho neobul? hm?? on je neposkoditelny?

Zdenka krajcovicovazdenka(at)zoznam.sk, 21.11.2011 19:01

Re katka: Ahoj Katka,mám rovnako zlú skúsenosť a chcem tiež podať trestné oznámenie.Chcela by som sa pripojiť k tomu tvojmu,čím viac nás bude,tým lepšie.Ja komunikujem s Kramerčíkom,stále slubuje,že vráti a stále sa vyhovára.Dokonca mi tvrdil,že im robí bieleho koňa.Najnovšia verzia je zas,že je v Nemecku a zháňa si prácu-samé klamstvá.Už toho mám dosť.Rada by som našla ľudí,ktorí mu naleteli,respektíve naleteli firme GABRIEL,ABY nás bolo čo najviac.Zistila som,že je rozvedený a našla som aj kde býva jeho bývalá žena a deti.Hovorila som so susedom a ten mi povedal,že Kramerčík vystupuje ako nesmierne slušný človek.Je to skrátka dokonalý podvodník.Momentálne sa nachádza na východe,Slovensko neopustil.Prosím ozvi sa mi.Tu je aj môj kontakt 0903/373 920.Ďakujem.Pekný večer.Zdenka

igorurmo, 04.11.2011 13:12

Re katka: ....drzim ti palce,on takto podvadza roky,nic sa mu zatial nestalo.Je na nette pod roznymi nickmi ,menami,tazko ho bude asi dolapit.

Tidoveyowu8 ashleyrox27(at)fastsent.gq , 21.01.2016 02:09

Rocco, 30.08.2012 12:15

Zdravim, ja by som vás chcel upozorniť, zároveň sa informovať, či niekto nemá skúsenosti s firmou Hocatel spol. s.r.o. v zastúpení Jánom Carikom. Firma má sídlo v Prešove na Kamennej ul.6, ale pracuje sa v Košiciach napr. pre ELTODO s.r.o. Pracuje sa aj v Levoči. Ja som pracoval v Košiciach na dohodu ako montér verejného osvetlenia. Nakoľko tento zamestnávateľ p.Ján Carik bol nezodpovedný, zavádzal, klamal, rozhodol som sa aj s mojim kamaratom odísť z tejto firmy. Pracovali sme tam od 12.7.2012-25.7.2012 a každý z nás má u ňho zarobené cca 200Eur. Výplatný termín podľa písomnej a ústnej dohody bol 25.deň v mesiaci /25.august 2012/. Tento pán sa mi už týždeň utajuje, nedvíha mi telefón, čísla ktoré sú uvedené na internete sú neexistujúce. Chcel by som sa informovať, či náhodou nemá niekto s týmto pánom skúsenosti s nevyplatením mzdy a pod. Ak áno, tak ma prosím kontaktujte e-mailom: roccol@azet.sk . Prosím ak sa niekto nájde, reagujte aj na tento príspevok, aby sa ľudia vyvarovali tohto podvodníka.

petra, 11.12.2012 21:19

Príspevok bol z diskusie odstránený.

zaneta08, 21.12.2012 10:55

Re petra: Dobrý deň, ja by som chcela upozorniť na praktiky pani Michaely Sečkárovej. Zaplatila som poplatok vo výške 15 Eur, nakoľko som mala záujem o prácu - vkladanie inzerátov. Keď mi prišli pokyny, tak som zistila, že nie som odmeňovaná za vkladanie, ale za získanie nového člena, t.j. ak niekto zaplatí poplatok, tak získam províziu. Hneď som jej napísala, že o také niečo nemám záujem, pretože to je podľa mňa pyramídová hra a nie seriózna práca. Sľúbila mi vrátiť poplatok, ako to deklaruje. Sľúbila vrátiť do 20.12.2012, ale včera mi prišiel len vo výške 10 Eur. Odvolávala sa na zmluvu, ktorú som nikdy nepodpísala. A ide o pravú Michaelu Sečkárovú, e-mail michaela.seckarova@centrum.sk. Takže pozor na ňu, prídete o 5 Eur a ona sa obohacuje na úkor mamičiek na MD. Dokonca teraz už so mnou prestala aj komunikovať. Po sviatkoch chcem na ňu podať podnet na trestné stíhanie za bezdôvodné obohatenie. Ak nič iné, aspoň bude mať opletačky s políciou, nakoľko oni musia prešetriť každé podanie, ďalej zvažujem daňový úrad, SOI a iné inštitúcie.

tina mata.bacova(at)gmail.com, 17.03.2013 00:30

Re zaneta08: Ja som dnes dostala výpoveď od p. Sečkarovej za neplnenie povinnosti, ktoré vyplývali zo zmluvy. Každý jeden deň som pracovala, vkladala inzeráty, hľadala ľudí a po mesiaci mi prišla výplata 1,40 eur. Fakt ideálna práca na doma.....

jana, 25.03.2013 14:08

Re tina: No ja som lepsia....mne prislo "az" 14,50 eur. Super, nie? Po mesiaci prace. To kde sme?

julka, 15.03.2013 10:38

Re zaneta08: Dobrý ja som sa tak dala nahovoriť na toto presne od mojej známej ... no keď mi prišli podmienky rozhodla som sa , že to robiť nechcem pretože u známej to bolo úplne inak ... tak som teda napísala spatne ziadost o ukoncenie ... prisla mi odpoved od zastupkyne ci som poslala cistu spravu :) napisala som jej ze neviem ci sa pomylila alebo nechcela vidiet to co jej prišlo ... lebo jej odpoved spatna prišla aj spolu s tou mojou predchadzajucou či mi teda vratia poplatok :) uz som si myslela ze sa ani neozve no nakoniec prisla odpoved ... uz nie taka mila ako ked som sa registrovala , ale ze vsetko tak ako je v zmluve tak cakam teda do mesiaca maju prist som velice zvedava :) a este k tej zmluve pani tam uz ma uvedene ze vracaju len 10 e :))) takze si to uz zmenili asi ze poplatok je 15 e v pripade ak odstupite vratia Vam 10 e cize ano obohacuju sa

spolupracajanackova, 02.04.2013 17:41

Príspevok bol z diskusie odstránený

lusinda, 09.04.2013 17:13

Re spolupracajanackova: dobry den..citam forum,rada by som sa aj ja k tomu vyjadrila...takze p.Seckarova ani nie je taka podvodnicka zeby nevyplacala provizie,alebo ze by nevratili vstupny poplatok...ale trosku zatajuje informacie...napriklad ked som sa jej pytala ci proviziu dostanem aj za tych registrovanych,ktori potom do mesiaca spolupracu ukoncia,povedala ze ano,pricom jasne ze nie..cize len tazko sa da za mesiac zarobit vraj akoze ako pisu v informaciach tych 300€ ano zarobila som,ale ne 300 ale 30€... a to za hodiny stravene pri PC..

Tidovecx3w7 jce84(at)bestmitel.tk , 21.01.2016 02:09

eugen š., 26.04.2013 22:53

Re lusinda: Dovoľte mi oponovať. Neviem, čo ste sa s p. Sečkárovou rozprávala, mne vždy povedala veci narovinu. Dokonca mi poslala zmluvu k nahliadnutiu ešte predtým, ako som začal s ňou spolupracovať. Ako môžete mať vyplatenú odmenu za ľudí, ktorí skončia spoluprácu a ona im musí časť poplatku vrátiť? To ste si nevedela prerátať, to je nemožné. Ja strávim pri počítači tak max. hodinku denne a za dva mesiace som si zarobil 280 EUR, čo je pre invalidného dôchodcu veľká pomoc.

A.V inzerat109(at)gmail.com, 26.02.2013 11:37

Dobry den robila som aj ja pre spominanu Seckarovu len zavadza a klame smiesnu vyplatu mi dala chcela by som proti nej podat trestne oznamenie aj ja bola by som rada ak by ste somnou hladali dalsich podvedenych od Seckarovej aby sme spisali peticiu s podpismy podvedenych ludi a podali ju na sud prosim ozvite sa Varigova Moj email inzerat109@gmail.com

katuška, 26.04.2013 22:50

Re A.V: čo je podľa Vás smiešna výplata? Ja som po prvom mesiaci dostala 90 eur, myslím si, že je to super. Ak myslíte, že prácou cez internet budete zarábať tisíce, tak ste pekne naivná. Ja som slobodná mamička na MD, túto prácu som náhodou našla na internete, keďže moja fin. situácia bola už veľmi zlá riskla som to a neľutujem. Teraz už pracujem pre p. Sečkárovú tretí mesiac a doteraz som si zarobila viac, ako je moja materská, čo ma veľmi teší.

Eduard, 25.04.2013 11:54

Re A.V: Tiež som pracoval pre firmu p, Sečkárovej. Súdim, že sú to podvodníci a bolo by vhodné na nich podať žalobu, veľmi rád sa pripojím ak to niekto urobí. Hovoril som s pani Sečkárovú niekoľko-krát. Bravúrne vie človeka obalamutiť a myslím, že za ňou niekto stojí. Nebola by schopná vymyslieť tento projekt. Pani Poláčková jej robí obranný štít a podľa mňa je to úbohá naivná osôbka, ktorú pani Sečkárova využíva pre svoju podvodnú činnosť. Ono problém je ale úplne inde. Tento systém im to umožňuje a oni to využívajú. Sme bez práce a chytáme sa všetkého. Je to veľmi smutné, ale sú tu takýto ,,sečkárovci" a ešte bohužiaľ aj horší čo idú vo veľkom. Najhoršie je to, že to všetci vieme a nič sa s tým nedá robiť. Pretože aj tí kompetentný, ktorý by teoreticky mohli, vlastne mali lebo je to ich povinnosťou, to robia tiež a bohužiaľ to ide moc vysoko, vidíme to denne v médiách. Nuž čo k tomu dodať. My na tom najnižšom stupni to vždy odnesieme. Nemáme peniaze na živobytie a tobôž tak na advokátov.

Príspevok vymazaný, 26.04.2013 22:57

Autor príspevku porušil kódex diskusného fóra, príspevok bol vymazaný.

niki, 05.04.2013 01:08

Príspevok bol z diskusie odstránený

aďa s., 26.04.2013 22:37

Re niki: Mimochodom, ja pracujem s p. Sečkárovou a môj brat je právnik, všetko mi to preveril a aj jej zmluva je úplne v poriadku. Je to zmluva o sprostredkovaní práce, ľudia, už to pochopte! A p. Janáčková p. Sečkárovej iba pomáha ako administratívna sila, to tiež asi málokto chápe. To, že vám poradila, aby ste registrovali ľudí, že tým zarobíte viac nič zlé neurobila, lebo to je fakt, pretože momentálne sa vkladaním reklám nedá zarobiť toľko, ako to bolo voľakedy. Takže Vám iba poradila, ako zarobiť. Pokiaľ to nechápete, tak smola. A ďalšiu vec, čo nechápete je tá, že ona od februára pomáha p. Sečkárovej s administratívou, ale spolupracuje s ňou už takmer pol roka. Neviem, čo je na tom také zvláštne. Viem o tom toľko, pretože je to moja kamarátka, ktorá mi túto prácu dohodila.

tina mata.bacova(at)gmail.com, 17.03.2013 00:32

Re A.V: Ja som dnes dostala výpoveď od p. Sečkarovej za neplnenie povinnosti, ktoré vyplývali zo zmluvy. Každý jeden deň som pracovala, vkladala inzeráty, hľadala ľudí a po mesiaci mi prišla výplata 1,40 eur. Fakt ideálna práca na doma.....

danulík š., 26.04.2013 22:41

Re tina: to, čo ste robila za 1,40 eur? ja robím túto robotu tak 4 hodinky týždenne a mesačne si zarobím 150-250eur. Netreba tých ľudí hľadať, treba ich aj nájsť. Nič Vám z neba nespadne len-tak. Už to sakra ľudia pochopte. Plačete tu, že neviete zarobiť, ale robte efektívne, ak viete, čo to znamená.

ariadna, 31.07.2013 15:41

Re danulík š.: dobrý deň a mohli by ste mi poslať link na prácu, ktorú robíte, alebo ma nejako bližšie informovať?

Nina, 21.02.2013 13:04

Re zaneta08: Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem práve som nad tým uvažovala!

michaela michaela.karcelova(at)gmail.com, 29.01.2013 13:35

Re zaneta08: Prepáčte ale vy ste si asi neprečítali celú zmluvu. Je tam napísané že Vám bude vrátený poplatok 10 eur ak sa rozhodnete odstúpiť do mesiaca. p. Sečkárová je seriózna a vždy odpíše keď mám nejaký problém. Všetko je podložené zmluvou v ktorej je všetko napísané takže trestné oznámenie vám je na nič.

janackova, 17.01.2013 17:33

meno131, 17.01.2013 17:17

na Reakciu zaneta08: - súhlasím s pani seckárovou , neviem načo sa ludia , ktorý ešte aj zaplatia registračný poplatok tlačia do práce na doma ked o pár dní odýdu , predsa každému sa jasne preposielajú informácie kde majú vysvetlené podrobnosti o práci .

Michaela, 17.01.2013 16:52

Re zaneta08: Dobrý deň, pani žanetka vy tu o mne píšete aká som sviňa a podvodníčka, ja chcem ľudom pomôcť a nie sa obohacovať a o tom svedčí aj veľa našich spokojných spolupracovníkov a medzi nimi sú aj mamičky na MD vy ste jediná ktorá má problém ale dá sa to vysvetliť aj tým že tisíc ľudí tisíc chutí keď chce človek ublížiť tak ublíži aj keby ste dostali plný poplatok.Je pravda že ste neposlali zmluvu a ani nepodpísala ale to nieje môj problém v zmluve je aj to že dostanete províziu aj za vložené reklamy zaplatené a to tam nieje len tak.... Ja sama túto prácu vykonávam dlho a som tiež mamička nepotrebujem sa obohacovať nakoľko priateľ zarobí dosť !!!Toto som založila len preto aby som ľudom pomohla si privyrobiť a nieje to práca len tak že som si zmyslela...Môžete si o mne myslieť čo chcete ale sviňa nie som. A neklamte že som vám neodpísala lebo kto sa odmlčal ste boli vy a riešili to takýmto spôsobom!!!

Lubo, 03.11.2013 12:06

Re Michaela: Ako môže byť niekto tak naivný aby im naletel. Ak by som Vás oslovil na ulici s tým že ja si tu sadnem a vy behajte po okolí a presviedčajte ľudí aby mi doniesli 15eur a za každého kto mi dá 15eur Vám stých 15tich eur dám 7. Zrejme by ma každý aspoň trocha normálny vysmial tak prečo to iste len cez internet vám príde ako práca do konca seriózna práca. Ide o primitívnu pyramídovú hru. A to vkladanie inzerátov je len zástierka ved zato nieste nijak odmeňovaný ide o istý druh ochrany pred zákonom kedže pyramídová hra sama o sebe je nezákonná.

Príspevok vymazaný, 11.04.2013 17:53

michal, 04.03.2013 19:48

Re Michaela: Nech ste už ktokoľvek p. Sečkárová, vymysleli ste si obyčajnú pyramídovú hru, na ktorej sa obohacujete... vy a všetky vaše kolegyne. Už len pri prečítaní vašich inzerátov jednozačne vaša ponuka smrdí hneď na prvý dojem. Človek začne len uvažovať,či sa na to dá a povie si skúsim to. Na to do hodiny prídu 4 maily, každý od inej vašej "pracovníčky". Náplň práce je maximálne zavádzajúca a inzerát by som začínal spôsobom: "máte záujem o prácu, pri ktorej sa obohacujete na iných ľuďoch?" ste ten typ človeka, ktorí využíva ženy na materskej, študentov, resp. nezamestnaných. Už sa tu držíte príliš dlho a čím ďalej si vytvárate viac a viac nepriateľov. Nech Vás Boh chráni! A to ako sa obhajujete, že vy ste práva pani Sečkárová, len sem píšte a sem posielajte peniaze, ten druhý je naničhodník a luhár -- noooo, vy ste si to vymysleli a tento dlhá kolotoč sa raz zastaví a veru, že vás potom bude bolieť hlava (keď sa to posunie na SÚD!). Niekedy stačí tak málo a máte vystarané.

richard f., 26.04.2013 22:45

Re michal: :) Vážený Michal, vy ani neviete o čom píšete. A asi tiež neviete, čo je pyramída. A jasne, že Vám príde viac ponúk, pretože je nás cca 1000 spolupracovníkov :) A máte pravdu, kolotoč sa raz zastaví, už sa aj zastavil. P. Sečkárová už podala 2 trestné oznámenia na podvodníkov, ktorí hanobili jej meno. :)

MikE, 17.06.2013 15:16

Re richard f.: prečo asi na prvé nikto neodpovedal hmmm ... a 1000 ludí ktorý sa nechali okradnúť a snád len pár ludí sa toho chytila a okráda ludí dalej

Nina, 05.04.2013 01:39

Re michal: NAJNOVŠÍ PODVODNÍK, KTORÝ PONÚKA PRÁCU NA DOMA, SI HOVORÍ PETER IVÁNEK: peter.ivanek@centrum.sk PONÚKA PYRAMÍDU, ČO JE ZAKÁZANÉ, OKOPÍROVAL NIEKTORÉ INFORMÁCIE OD P. SEČKÁROVEJ, AVŠAK ON IBA REGISTRUJE ĽUDÍ, ČO JE NA SLOVENSKU ZAKÁZANÉ (!). presne toto je napisane na janackovej web stranke:)) a pritom sam to robi a kazala robit, ked akoze plavaky boli zastavene, fajt neverim mila pani Janackova, ci dobre spavate, ked klamete ludi a zavadzate ich. a nevhapem co sa tak strrraaasne zastavate Seckarovej.Len si tak dedukujem, ze asi dobre zarabate s nou na ukor druhych ludi, ked sa ohanate tym, ze mate stovky spolupracovnikov:) to znanena ze minimalne 100*15€ .... no dost slusne( zadarmo)

Michaela, 03.04.2013 21:23

Re michal: Dobrý deň, vzhľadom na rôzne negatívne odozvy na margo môjho mena, prípadne ponuky práce, Vám dávam do pozornosti môj mail: michaela.seckarova@centrum.sk. Bola by som veľmi rada, keby ste, v prípade rôznych problémov, prípadne nedorozumení riešili vzniknuté situácie priamo so mnou a „nevylievali si dušu“ na fórach. Je to neseriózne a hlavne tým vznikajú ďalšie problémy nielen mne, ale hlavne niekoľko stovkám spolupracovníkom, ktorí sú s touto prácou spokojní a ktorí si slušne zarábajú. V prípade, že uvidím na fórach ešte raz podobné „ohováračky“, ktoré nie sú založené na pravde a vznikli iba tým, že dotyčný/á nevedia komunikovať, v tom prípade to budem riešiť s orgánmi činných v trestnom konaní a podám trestné oznámenie na neznámeho páchateľa za krivé a nepodložené obvinenie. Takže Vás prosím, aby ste sa zachovali, ako slušní ľudia a komunikovali priamo so mnou. Michaela Sečkárová.

MikE, 13.06.2013 21:09

Re Michaela: Budte taká dobrá a nekopírujte stále to isté lezie to na nervy a konečne nás oboznámte s tým PREČO práve vás by sme na súd dať nemali pretože iba okrádate ludí s tým že si môžu zarobiť ale nabalíte sa iba vy a Boch vás žehnaj aby vás niekto z tu prítomných nestretol lebo potom vám prídem so šampanským na hrob

lol, 07.04.2013 11:48

Re Michaela: tieto sproste nicneznamenajuce vyhrazky si nechajte pre seba a pre svoje podvodnicke cinnosti, aby nahodou niekto na vas nepodal oznamenie za neopodstatnene vyhrazanie sa a za vase pochybne praktiky. ved na kazdu spinu raz dojde

niki, 05.04.2013 01:17

Adrianko K., 26.04.2013 22:31

Danulo, 18.04.2013 20:34

Vážené dámy, čo sa tu sťažujete na praktiky p. Sečkárovej, stále hovoríte o mailoch, pokúsili ste sa jej dovolať. Ja s ňou spolupracujem už 3 mesiace a vždy mi ochotne poradila. Naposledy nám síce výplata meškala, ale z relevantných dôvodov a prišlo mi všetko do jedného centu. Pokiaľ si niekto myslí, že je platený od počtu strávených hodín pri počítači, tak je čistý blázon. To ste kde videli. Výplatu si viete vopred pekne vypočítať a systém sa nedá oklamať. Myslím si, že p. Sečkárová je seriózna osoba, nikdy som s ňou žiadny problém nemal.

Jano, 25.02.2013 11:41

Re Michaela: Mne ste napísali, že ste vo veľmi ťažkej finančnej situácií a tu hovoríte, že nie. Skúste mi to vysvetliť.

jan523, 04.06.2016 20:22

Re Jano: je to podvod jak vysity :D este z rovnakej ipcky tu pise z roznych nickov a obhajuje samu seba :D dufam ze uz davno sedi v base

majka, 22.01.2013 23:37

Re Mário: Aj aj by som tu chcela prispieť informáciami o podvodníckych firmách:
P O Z O R !!!!!!!
Práca v spoločnosti H&K future investment Poprad a v spoločnosti Delta energy management Poprad to znamená to isté miesto výkonu práce, ten istý zamestnávateľ a tieto zistenia z vlastnej skúsenosti:
1.
Plat 500-800 eur – čistá fikcia, možno za tri mesiace dokopy , určite to nie je mesačná mzda, ak by vám to aj na 100% sľubovali. A nikdy nie je načas, každý mesiac si ju vymáhate. A vlastne si ani neviete vypočítať koľko zarobíte, lebo žiadne podklady k tomu nedostanete.
2.
Zamestnávateľ poskytuje výhody – totálny blud, žiadne výhody nie sú.
3.
Práca na dobu neurčitú – ďaľšie klamstvo, žiadna poriadna zmluva, len mandátna aj to len na dva mesiace, to akože v čase zaškolenia, a potom sľubujú pracovnú zmluvu, ale tej sa nedožijete. Takže ak máte dostatok trpezlivosti, alebo ste v zúfalej finančnej situácii robíte ďalej bez zmluvy.

ninka, 23.04.2013 22:48

Re majka:
a čo ste tam robili ?

jozef, 13.03.2013 15:18

Re Mário: uplne s vami súhlasím. dajte si pozor na lutoautomotive!!!

alex, 12.08.2013 15:42

Re jozef: dobry den ake mate skusenosti z luto lebo chcem ist cez nich pracovat do nemeckA ako brusic a nechcel by som dopadnut zle

megan, 21.03.2013 23:13

Re jozef: dobry den Jozef..preco pozor na luto?mate skusenost?napiste prosim moj manzel csz nuch nedavno vycestoval do nemecka.vyzera to pofiderne ale skusil to.dakujem

Stefan, 24.07.2013 11:02

Re megan: http://www.socpoist.sk/zoznam-dlznikov-emw/487s?kriterium=string&sword=LUTO+Automotive&x=12&y=2

Jana Kopečná, 25.11.2014 13:15

Re Stefan: https://www.lutoautomotive.com/na-stiahnutie/
Ta informace o tom, že jsou dlužníci, bude asi zastaralá..

supolka, 22.04.2013 19:47

Re megan: dobry den,ako to dopadlo s vasim manzelom?otec ma zaujem o pracu v luto automotive a nerada by som,ak by sa popalil na nejakej agenture,ktora oblbuje ludi...dakujem pekne za info :)

spolupracajanackova, 02.04.2013 18:17

Príspevok vymazaný, 02.04.2013 23:24

Maťa, 18.04.2013 19:59

Ja neviem o čom tu všetci točíte, ja s p. Sečkárovou spolupracujem už dva mesiace a nikdy som žiadny problém nemala. Keď som si potrebovala niečo ujasniť, jednoducho som jej zavolala a bola vždy ochodná. Taktiež mi vždy sedela výplata presne podľa odpracovaného výkonu.

Janko JOHNY, 18.04.2013 20:14

Maťa, úplne s Vami súhlasím, tiež spolupracujem s p. Sečkárovou nejaký ten čas a žiadny problém nebol, až na poslednú výplatu, ktorá meškala, ale prišlo všetko do bodky. Niektorí úbožiaci čo tu píšu, tak buď nevedia, čo je práca cez internet, alebo nevedia čítať, prípadne telefonovať, pretože v opačnom prípade by vedeli komunikovať a nepísali by tu také kraviny.

anjelik, 01.10.2013 22:32

Re Janko JOHNY: alebo pani Seckarova sa az tak nudi ze si tu pise komentare sama,pripadne jej super spolupracovnici :)))

Marián Sz., 23.04.2013 21:49

Re Janko JOHNY: Suhlasim, vela ludi tu pretriasa spolupracu s p. Seckarovou, ale ako dlho s nou vobec robili? Myslia si, ze za mesiac zarobia 300eur bez roboty? Ja sam spolupracujem s p. Seckarovou uz niekolko mesiacov. Prvy mesiac som zarobil okolo 50eur a to som bol vysmiaty, ze som konecne nasiel nieco, kde sa da skutocne zarobit. Teraz si bezne privyrobim 250eur, ale musim na to nieco aj vynalozit. Nikomu neskacu pecene holuby do .... Vzdy, ked som mal nejaky problem, tak mi p. Seckarova aj so svojou pomocnickou poradili a som spokojny s ich sluzbami.

viera, 25.05.2013 10:23

Re Marián Sz.:
môžte mi na e-mail odpísať čo presne robíte a koľko Vám to trvá týždenne?

Príspevok vymazaný, 18.04.2013 21:29

Stefan, 24.07.2013 10:15

Re Mário:
Sociálna poisťovňa zoznam dlžníkov:
http://www.socpoist.sk/zoznam-dlznikov-emw/487s?kriterium=string&sword=LUTO+Automotive&x=12&y=2
NÁZOV / MENO
ADRESA
MESTO
DLŽNÁ SUMA
LUTO Automotive s.r.o.
Strojárenská 1
Košice 159 865,62 EUR

Dária, 27.07.2013 08:12

Re Mário: Dobrý deň,môj syn už švrtý rok pracuje cez firmu Luto.ˇAno štyri mesiace mu krátili jeho mzdu / preto Vám nedali tú zmluvu /,ale potom ho tam kde pracoval vzali na normálnu pracovnú zmluvu a dnes zarába v čistom cca 600EUR.,lebo totiž Luto je iba agentúra a nemôže riadne zamestnávať ľudí. Môj syn 3 mesiace dostával minimálnu mzdu až potom sa dozvedel,že cca 100EUR si nechávalo Luto.Môjmu synovi sa to oplatilo.

tanja, 25.11.2014 13:19

Re Dária: Tak bez nich by treba na tú prácu ani nenarazil a nemal by nič .. Ja by som robila aj za mnimálnu mzdu ..

Barbora, 21.08.2013 10:45

Re Mário: Ja som pracovala cez LUTO asi 2 roky. Ako píšete vy tiež som nemala v zmluve akú mam hodinovú mzdu, len mi dali prečítať papiere pred podpisom. No nemôžem si sťažovať, výplaty mi chodili načas, občas som aj bola milo prekvapená z mojej výplaty. Mám len jednu zlú skúsenosť, raz mi strhli 11 hodín.

zuzu, 03.09.2013 21:54

Dobry den mohly by ste mi pomoct zajtra idem na pohovor do LUTA a co citam o tejto agenture tak sa mi nezda .

Thomas, 31.10.2013 09:32

Re Mário: S lutoautomotive mam skusenosti a nieje to naozaj nič voňavé naviac prístup koordinátora bol otrasný, ale to prečo chcem sem písať je toto:
Ako podvodníčku sem nahlasujem Denisu Jonášovú, je to len dalsia pyramidova hra kde zaplatite mailant za registracny poplatok len to obohacuju tym ze si na druhy pohovor s vami mate zavolat aj rodicov ak mate do 20 rokov lebo je to vraj velke zivotne rozhodnutie a mali by byt pri tom:D nakolko to bola moja prva skusenost neriesil som to, no stale vidim doteraz aj po tej dlhej dobe ako namotava inych ludi a dari sa jej takto od*bavat slovakov, je to jeden velky podvod
a na inzeratoch profesii a vsade inde ju najdete ako Asistent z domova 1100€ , praca na doma 900€, Asistent Realitneho Maklera, - spoznate to velmi lahko staci ak sa docitate ze nepotrebujete nejaku prax, minimalne zakl. vzdelanie... dolezite! po zapracovani je tato praca na Zivnostensky List. Ak ste toto uz niekde videli inzeruje to len dalsia ovca ktora ochotne zaplatila registracny poplatok a namotala sa a pritom nedostane nic. a najhlavnejsim bodom ako tuto ponuku spoznate je tak ze na nu zareagujete a adresa spolocnosti je svätovojtešská 19. Dufam ze raz tejto podvodnicke niekto pristrihne kridla.

mampo, 22.11.2013 10:49

Aj pre mňa je firma Luto .... ktorá sídli na Strojárenskej ul. v KOšICIACH PODVODOM. NEVYPLATILI MI VšETKO, A ČAKÁM, KEDY TO UROBIA. ROBÍ PRE NICH X ĽUDÍ, NO MZDY NESEDIA S ODPRACOVANÝMI HODINAMI.

sines, 18.02.2014 07:24

Re Mário:
Luto MOtive? jedná sa o klasickú Slovenskú špekulantskú agentúru ktorá sa cez pekne zariadené kancelárie na dobrých miestach, snaží vypadať dôveryhodne. Prácu zoženú to je pravda,ale..... napríklad v Nemecku . Sľubovaný plat bol 12 €/hod v Hrubom a Slubovaná odborná práca v elektrotechnickom závode.. ..
Nakoniec sa z toho vyklula hrubá mzda 8.50 na hodinu a manuálna náročná praca za pásom pre cvičené opice. Poskytnú iba pracovnú obuv ,aj to len preto lebo,inak by vás firma z bezpečnostných dôvodov vykopla, ale to je tak všetko, robíte v tom čo ste si doniesli, inak si musíte všetko kupiť. Dalej Vám dajú sankcie ak by ste chceli odísť skor ako za 14 dní bez ohlásenia. Naslubujú váM ,že preplatia cestu s ubytovania do firmi a spät.. ZABUDNITE.. nikto vám nič neprepaltí.. skôr vám za niečo preventívne strhnú.
Agentúry treba zrušiť, sú to paraziti na tích čo chcú skutočne pracovať a znižujú cenu práce
Odporúčam si dať na túto agentúru pozor,.

mojmirH, 24.05.2016 13:29

Re sines: Dobrý den, o jejich nabídce momentálně uvažuji a nechci se nechat napalit. Mužu se jen zeptat jaka firma v nemecku to byla nebo slo by se s vami zkontaktovat např pres email pro blizsi info?

Ján , 03.06.2016 17:36

Re mojmirH:
Nie, neodporúčam Luto, nekomunikujú, platia úplne neskoro ( cca 42 - 50 dni po mesiaci, za ktorý máš dostať mzdu ).
Žiaden servis z ich strany.

Karolina, 17.09.2015 17:57

Re sines:
ano je to tak kto cez nich robil zisti aka je to spinava banda a podvodnicka agentura... pred par mesiacmi som zistila ze nas okradaju o zalohy...podpisovali ich za nas ...na vyplatu nam to strhli ..no nic nam na ruku nedali. ani na ucet... takto okradli v podniku jednej velkej fabriky FOXCONN niekolko desiatok ludi poniektori ani nevedeli ze ich okradaju o peniaze... prepuklo to v roku 2014-2015.
nooo proste spinava banda zlodejov s ex zamestnacom Martinom Konecnym a spol.
how dohovorila som..nech si kazdy utvrdi svoj nazot o tejto agenture. LUTO AUTOMOTIVE Kosice

Andy, 18.09.2015 20:33

Re Karolina: ja mám ísť cez nich v Pondelok do FOXCONNU, ešte stále robíš cez nich a ako to s vyplácaním na ruku? stále Vás okrádajú? Ďakujem

karel4, 18.08.2014 22:03

Re Mário: Cele luto od Vanča počinaje je všivavá banda!!!

megyy, 26.09.2014 15:10

Re Mário:agentury ako luto piso oficialne mzdu minimalnu a zvysok na cierno je ich viac takych gentur okraaju stat aj ludi

zetta, 03.10.2014 09:04

Re megyy:
Luto to robí všetko v zmysle zákona. Napapier sa dá min. mzda ale aspoň vyplatili to čo bolo dohodnuté.
Pozor ale nato že sľubujú prácu dlhodobo a potom, po pár týždňoch ostanete doma kým sa nenajde niečo ďalšie. Takže pracovná zmluva na dobu neurčitú je iba formalita.
Práca v Luto automotive je pre tých čo možu ihneď. Sú to vlastne niekolko týždňové BRigády v zahraničí.

lili, 05.11.2014 13:10

Re zetta: Dobrý deň chcem sa spýtať či ste pracovali cez tú agentúru a či vôbec niekto pracoval vonku. Máme ísť cez nich do Nemecka a chceme vedieť či sú korektní, lebo tisíc ľudí, tisíc názorov, ďakujeme.

ján praško, 02.12.2014 13:14

Re lili: Ja áno, pracoval som s nimi v Nemecku asi rok, lebo sem tu nemohol nič najsť. Potom, keď som sa vrátil sem, tak mi pomohli nájsť prác zas tu. Keď človek maká a nerobí problémy, tak taky žiadne problémy nemá. Bohužiaľ veľa robotníkov toto nedokáže .

Andrej, 22.02.2015 16:20

Chcem reagovať na všetky sťažnosti. Každý sa tu sťažuje, to je dobré. Na inom portále sa tiež sťažujú. Aj to je dobre. Ale, Čo tak sa stretávať skutočne na jednom mieste a tam sa sťažovať i dohodnúť ako ďalej. Nedávno som našiel nový portál, vlastne profesnú sieť a tá je na to presne určená okrem iného. Čo vy na to?

Andrej, 22.02.2015 16:21

Re Andrej: Doĺňam: www.zapracou.sk

Tomáš, 27.05.2015 11:34

Takže takto sa má táto agentúra aby ste boli správne informovaní.Som presvedčený o tom že budú alebo už majú exekúcie.
LUTO Automotive s.r.o.
Strojárenská 1
Košice
220 961,47 EUR
Toto je aktuálny dlh na odvodoch v sociálnej poisťovni.

JIŘINA, 12.10.2015 22:14

Re Mário:
Dobrý večer,škoooda,že jsem tyto články nenašla dříve:-(,vycestovala jsem s ag.LUTO Automotive s.r.o do Gothy-Německo a za necelé dva měsíce jsem byla pryč,dodnes/říjen/nemám od nich řádné ukončení pracovní smlouvy!!a vzhledem k tomu,že jsme VŠICHNI,tzn.já i vy pracovali firmou vyslaní do zahraničí,náleželi nám i diety a ty oni shrábli!!!
Resp.vypláceli pouze to,co dostali zpět jako nezdanitelnou část naší mzdy.Myslím,že jsem to napsala dostatečně srozumitelně a na -Luto-je mi lúto,posílám hloubkovou kontrolu z Inspektorátu práce a další prověrky je uurčitě neminou.JSOU TO PRACHSPROSTÍ LHÁŘI A ZLODĚJI.

Luky, 02.12.2015 15:27

Re JIŘINA: Proč jste byla za dva měsíce pryč?

Pavel Lišek, 18.05.2016 13:19

Re Mário: Dobrý den, vážně je tato agentura tak špatna? Našel jsem momentálně na internetu inzerat a uvažoval jsem o nastupu. Sankce tam jsou za předčasne ukončeni smlouvy? Nevíte jak to tam chodí se zahraničními nabídkami?

Ján , 03.06.2016 17:39

Re Pavel Lišek:
Ak nedodržia dvojmesačnú výpovednú lehotu, sankcia je 50 Kc za každú neodrobenu hodinu.
Je to teda min. 16 tisíc Kc.

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 58