Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

neplacte uz vsetci, 30.01.2016 20:56

Re igi:
robim v MM 4 roky a vystriedal som tam uz dost odeleni... pravda je taka ze ked si tam novy moc si dovolit nemozes ale kde ano? Po zabehnuti ak pracujes na spravnom oddeleni (t.j. oddelenie ktore ma slusny zisk pre obchod) mas taku vyplatu aku nikde inde za takuto pracu nedostanes! ...a nechat nacvicovat so sebou vobec nemusis pravda je podla mna skor taka ze zamestnanci si dovoluju niekedy az moc aj na ludi a to by sa nikde nerespektovalo iba tu. Veduci su taky isti chudaci ako my akurat musia robit 3 tyzdne mimo domova tak sa necudujte ze su to psychopati... tato praca je proste cirkus a ked ti to nevyhovuje a nezvladas stres holt musis ist dalej ale ak sa dokazes prisposobit naucis sa vela veci pre seba aj vybavit vratane zliav a aj pracovnej pohody. Ja som spoko a co tam po tom ze musim platit za inventuru ked v priemere zarabam o 300 eur viac ako rovnaka pracovna pozicia o 200m vedla v inom obchode a vobec v celom mojom regione...

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 51