Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / MERKURY MARKET

MERKURY MARKET

..., 03.11.2013 10:22

Re SLOVAK: Dokedy v Komárne neotvorili novú predajňu som si myslel že konečne nájdem nejaké riadné pracovné miesto,ale mýlil som sa ... 3 týždne pred otvorením ma tam prijali,pravdaže do nitry som chodil na školenia,o tom ani nehovorím že kolko som minul na cestovné,O tom ubytovaní čo tam majú tak radšej som išiel domov než tam by som bol v tých neľudských miestnostiach,ktoré sa ani ubytovaním nedali skoro nazvať.Konečne po troch týždňoch som sa dostal do komárna,kde som začal už velmi v tom veriť že sa tu aj ustálym,ale potom som len prišiel nato že aká je realita.V pracovnej zmluve bolo uvedené že mám právo na 30 minút prestávky a neraz bolo tak že mohol som na ňu zabudnút keď som ťahal 12tku,keď to zhrniem tak za 12 hodín som sa nevedel ani napiť ani najesť ... Na otváračke pán majitel zdôraznil že on si cení zamestnancov firmy a neberie ich sem len na brigádu. Ďalej zdôraznil že zakázníkov si treba ceniť a urobiť všetko tak aby boli spokojný. No iste,nebol taký deň keď som nepočul aspoń raz jedného človeka že čo je toto za obchod alebo za obsluhu. a to nie preto že sa nevenujeme zákazníkom ale preto lebo proste je málo ludí na oddeleniach a takto sa to potom nedá. V pohode odišli 3 týždne a potom sa začali prepúšťania.Jedného večera ma zavolali hodinu pred skončením mojej smeny a dali mi do ruky skončenie pracovného pomeru.Až neskôr som sa dozvedel že na oddelení kde som bol ja tak len dvaja majú byť,pravdaže ja som bol najmladší a proste ja musím íst,lebo nieže by natom boli že mladý človek tak trvám natom aby niečo sa naučil a bral tie skúsenosti ďalej vo svojom živote ... a nie tak sa postaviť k tomu že mladý človek tak ho treba vyhodiť lebo on si iste nájde prácu rýchlejšie než starý.Kde to spejeme už???? Zoberú si ludí do plusu na otváračku a potom ked už nie je tolko predajov tak ich riadne pošlú preč,kde to sme? a o tom ani nehovorim že ako berú ludí o peniaze,keď som si pozrel kúpnu a predajnú cenu ... Neviem akože čo si myslia o sebe,ale velmi sa prekvapia keď niekto to nebude prijímať ako zaobchádzajú s luďmi a potom už bude neskoro,keď aj oni tak tak ja tak,prajem im všetko najhoršie do života a tiež aj poliakom ktorý tam pracujú na vedúcich funkciách nech sa ocitnú na úrade práce,kde sa môžu zahlásiť že sú nezamestnaný

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 27