Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / MERKURY MARKET

MERKURY MARKET

Ladislav, 31.08.2013 10:06

Re SLOVAK:
Merkury Market - NIKDY VIAC!!!
Nejde mi o cenu tovaru ktorý som kúpil ani peniaze o ktoré ma okradli v tomto obchode. Ide mi o princíp na ktorý môžete veľmi doplatiť ak si kúpite niečo drahšie alebo vo väčšom množstve.
Kúpil som si dve dekoratívne obkladačky pri návšteve v Merkury Market Zvolen. Jedna v cene 25 EUR. Zaplatil som zálohu 14 Eur a čakal tri týždne kým prišli.
Keď konečne prišli môj známy sa ponúkol že mi ich zo Zolena donesie lebo má cestu okolo. Povedal som prečo nie a dal mu bloček od zálohy a peniaze aby obkladačky vyzdvihol.
Na druhý deň mi známy odrazu volá že jedna obkladačka má poškodený roh. To bol začiatok zlého sna s názvom Merkury Market.
Predavači mu najprv poradili aby to natrel zelenou farbou keďže obkladačka bola zelená. Keď im povedal že sa nedá natrieť, čo je odštrbené mu poradili aby to nejak "vyfugoval". Požiadal som známeho aby tovar reklamoval ak si myslí že je to naozaj zlé. Potvrdil mi že ano treba reklamovať.
"Žena za pultom " či čo to bolo mu zobrala doklad o zálohe s tým, že ho potrebuje k reklamácii a požiadala aby zaplatil celú sumu za obe obkladačky ( aj poškodenú) lebo inak sa to nedá reklamovať.
Doklad o zaplatení mu nevydala lebo ho vraj potrebujú k reklamácii. známy žiadal teda doklad o tom, že bola reklamácia prijatá . Na to sa "predavači" rozčúlili že oni také nedávajú.
Vyhádal si s nimi že mu prefotili na zdrap papiera doklad o zpalatení a napísali tam rukou že reklamácia a nejaké meno.
Takže to zhrniem:
Ak vylúčim že známy je blbý, čo som vylúčil lebo viem že nie je, tak mi ostáva že ho zblbli natoľko, že zaplatil 50 EUR za obe obkladačky napriek tomu, že my sme už predtým zaplatili 14 EUR zálohu a teda mal zaplatiť len 36 EUR. Tento fakt predavačom očividne nevadil. Bloček o zaplatení zálohy mu zobrali lebo ho vraj potrebujú k reklamácii, takže ja už neviem dokázať že som ju zaplatil.
Reklamovanú obkladačku zobrali a poslali nevedno kam. Takže dnes vlastne máme jednu obkladačku z tých pôvodných dvoch za 64 EUR ( 50 + 14 záloha). Ano sme hlúpi ja viem. Ale píšem toto tu preto aby ste vy neboli a pokiaľ máte inú možnosť kúpte si tovar inde ako v Merkury Market. Alebo buďte veľmi prefíkaní a ostražití ak tam už budete. A nedajte sa oklamať
O klamlivých cenách na akciových letákoch kde uvádzajú ceny za 0,4 az 0,6 m2 niekedy nabudúce.
Laco

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 56