Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

Mičinko, 20.06.2012 10:25

Re SLOVAK:
teda, bol som tam od minuleho stvrtku do nedele na 4dnovom skoleni (50 centov/hodina), popravde sa mi tam celkom pacilo, prijemny kolektiv, obaja veduci boli byvali predajcovia nabytku z MM (cize akoby len postupili o priecku vyssie - na post veduceho). no uz po tych 4 dnoch a celkovej radosti, ze mam celkom normalnu robotku. no to som zistil, ze predomnou boli dalsi dvaja na skusku, tiez 4dnovu. reku ok, no co uz. prisiel som tam 5ty den, teda den po tom 4dnovom skuskovom obdobi sa opytat osobne, co somnou dalej. veduci mi povedal, ze sa mi do konca tyzdna ozvu, lebo prijali este jedneho noveho na skusku. takze. pokial ma nazoberu, s cim som viac menej zmiereny, som rozhodnuty prist tam, ked mi budu chciet vyplatit tie odborene 4 dni (a udajne nedostanem ani 20e, ale len 12,50, lebo sa to este zdanuje), nechat si 2,50 na cigarety a tych 10 eur hociako kruto hodit po veducom. moja otazka znie, na tych pri****nych poliakov z MM, na aky ***** je dobre prijat tolko ludi na skusku? ved to potom uz aj samemu noveho, zaujemcovi o pracu dojde, ze len zhanaju lacnu (ale ze ***** lacnu) pracovnu silu.

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 43