Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / MERKURY MARKET

MERKURY MARKET

TRNAVA MM :), 07.05.2012 21:07

Re SLOVAK: Poliaci a ich Meeeeerkurvy Maaaarket to je moje prvé zamestnanie kde to funguje ako v koncentračnom tábore.
SMENOVKA: v stredu sa vytvorí smena na druhý týždeň - musíš odrobiť 5 dní zo 7. To jest 43hodín nakoľko ti tam odratavajú prestávku 30 min - ktorú máš či už robíš 12hodín abo 6hodín. Prestávku ti musí schváliť ak ti ju neschváli a ty i tak pôjdeš, môže ti zraziť plat na minimálku! Ak nebudeš robiť to čo ti povie - môže ti zraziť plat na minimálku! Je jedno či budeš zbierať špaky po parkovisku,či budeš odhadzovať sneh, či budeš zametať abo kosiť trávu abo čokoľvek! Musíš byť neustále v pohybe inak plat na minimálke! A smenovku ako si zriadite na oddelení, tak vám ju zmení hlavný POLAK - *****ek. Nestalo sa ani raz aby nám smenovku nezmenil!!!
DOVOLENKA: nemôžeš si ju čerpať samovolne, - proste ju nedostaneš. Budeš oboznámený ako si ju môžeš čerpať, nastúpil som a hneď v prvom mesiaci som robil 7 dní v kuse! Potom som dostal riadenú dovolenku! To všetko v prvom mesiaci. Dovolenka nemôže presiahnuť dva súvysle nasledujúce dni, inak minimálka.
Dostal som zaplatiť manko z inventúry na ktorej som nebol 55€ v prvom mesiaci!
DOCHADZKA: Nemôžeš opustiť pracovisko pokiaľ ti nepovie idz domov. Inak minimálka! Do roboty sa zapisuješ a dávaš otlačok prsta, zabúdaš - minimálka!
PLAT: Plat ti odmitnu dať v hotovosti! Plat ti nepošlú na hoc aký účet! - musíš si spraviť v unicredit bank!
Prvé tri mesiace robíš za cca 400€ v čistom! a to len ak si na správnom oddelení!
Musíš robiť objednávky na tovar aby si zarobil viac - po skúšobnej, samozrejme. Na plat ti kedykoľvek siahnu, a nespravíš s tým nič. Môžeš sa len dívať ako ti z ničoho a bezdôvodne s vymysleným dôvodom stŕhajú peniaze! Na začiatku podpisuješ dodatky a tam sú info o zrážkaz zo mzdy!
TOVAR: Tovar býva 99% nekvalitný, iný, vadný a proste.. LIDL, presne to samé platí i v MM. Reklamácie skôr nefungujú ako ano :D a môže sa zákazník postaviť nahlavu. Ak je to extrémny zákazník tak to čo sa reklamuje dajú zaplatiť zamestnancovi ktorý mu to predal!!! - realita!!!
a ďalej už nemám chuť vypisovať čo všetko, sa tu robí a nerobí.. dokonca zamestnanci ktorý sympatizujú s Poliakmi sú proti novým ľuďom, nemôžeš pred nimi rozprávať čo prečo, toto nejde a proste sa nemôžeš ani posťažovať pretože zarábajú a nechcú ohroziť svoje postavenie. Nikto nemôže na poliaka povedať zlé slovko, inak máš prúser, stačí pred vedúcim oddelenia a ten sa postará aby ťa poliaci dali preč :) zrazia ti plat na minimum a odýdeš sám..

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 46