Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

Zdeno, 18.05.2011 22:56

Plne súhlasím zo všetkým.Do práce som cestoval zo vzdialenosti 45 km . Prvých 40 hodín odpracovaných na skúšku za sumu 0,50€/hod!!! Áno čítate správne. Až potom zmluva ako už spomenul aaa. Na zaškolenie som bol v Nitre kde za mňa hradili ubytovanie ale zrazu ak som bol už prevelený do novootvorenej prevádzky v Trnave to nastal problém. Že sa ako nemáte dostať do práce to je Váš problém lebo v TT to je vlastne v časti Modranka a pokiaľ nemáte auto tak je to problém sa tam načas 15 min pred otvorením dostať. Po otváračke ktorá sa konala 7.5.2011 malo byt otvorené do 19:00 ale naschvál bolo až do 20:00 čím už porušili zákon o otváracej dobe,Potom sa majiteľ poďakoval za otvorenie prevádzky a keď sa pýtal že kto má niake otázky tak som mu povedal že ako sa teraz dostanem domov keď posledný vlak na SE odchádza o 20:33 tak som dostal odpoveď že to je môj problém. Chovajú sa k vám ako zvieraťom a ešte pripomienka majiteľa že pokiaľ vydržíte a budete robiť budete mať plat ako na západe ale asi už zabudol dodať že ako na západe majú podporu.Ak si len čo otvoríte ústa v MERKURY MARKETE ste nevítaný potrebujú takých čo budú držať hubu.

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 56