Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / MERKURY MARKET

MERKURY MARKET

zamestnanec MM, 18.10.2016 22:54

Sa smejem ludia co tu pisete,mam obavu ze to nieje v poliakovy ale vo vas je problem...moja skusenost je taka ze Slovensky podnikatel ma lepsie NEZAPLATIL ako PL firma...mam mesacne 890€,dostavam rocne 750€ ako preplatok od zamestavatela,+2deti je 500€...darcekove poukazi do tecka a nay v hodnote 90€ tak ze rocne mam takyto bonus...okrem toho ze dovolenku mam poctivo ako mi treba a peniaze pipnu na ucet v rozmedzi dvoch hodin od poslednej vyplaty pred mesiacom....vsetko na pasku...stravace dostavam tyzdenne,tak ze je super ze ich naraz neminiem...lenze nevyhoda je ze tejto robote treba robit,tak ze clovek co je lenivy sa nechyti...ano platia sa manka na odeleniach...lenze nik nepovie ze polovicu ukradnu darebáci co tam robia 3 mesiace,stvrtina je reklamacny servis,kde su zamestnanci lenivy dotiahnut reklamaciu do konca a ostatok je spatne naprimovany tovar co posielaju centrali...je pravda ze sem tam nieco potiahne aj zakaznik nepritomnosti zamestnancov co prave fajcia...ludia su zvlastny len sa stazuju co by vsetko chceli od zamestnavatela a pri tom ponuknu svoju lenivost ,neochotu a lahostajnost....kazdy sikovny clovek ma robotu a nieje dlho nezamestnany....

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 50