Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

aaa, 08.03.2011 22:46

Mozem dat len dalsi suhlas, hotova katastrofa. Poliaci si myslia ze su polobohovia. Chcu vas mat uplne pod kontrolou, ked idete na WC, alebo do skladu, ci na prestavku musia o tom vediet. Robil som v roznych firmach, ale nikde som nemusel hlasit ci sa idem najest, alebo ci idem na WC. Cely den robite ako otrok a peniaze nikde, poslednu vyplatu som mal 250 eur. Ked som to videl na ucte, som sa isiel porozpravat s veducim, ze co to malo znamenat. Jeho odpoved bola mal si najslabsi predaj. Pritom som bol jeden s najlepsich. Nepovedia vam ze za kolko ste predali, im to tak vyhovuje. Ja som si to pisal tak viem. Posledna kvapka bola ked mi dali vypoved po skusobnej dobe. Pozeram na typka, hovorim ok, ale dvojmesacne odstupne a na vypovedi napisany dovod. Jeho odpoved bola ze to nie je mozne, ked som mu vysvetlil ze podla zakona je to mozne, pozeral ako vyorana mys. Nakoniec to skoncilo vyhrazkami, ze ma vyhodia za 3nasobne porusenie pracovnej moralky. Tak som si radsej sam podal vypoved. S jedlom je to tiez katastrofa, nedokazu zabezpecit stravu pre zamestnancov. Dalsie minus je ze musite si otvorit ucet v unicredit bank, je to aj v zmluve, inu banku neakceptuju. Co sa tyka platovych podmienok v zmluve mate napisane 1,2 nasobku minimalnej mzdy. Nikdy vam nedaju take peniaze ake slubuju, to ze napisu plat od 800 do 1200 je blud a klamstvo. A vlasne oni nic ine neviedia, len klamat. Co sa tyka pracovnej naplne, robite vsetko. Predajcu, skladnika, upratovacku, jednoducho holka pro vsechno. Pracovne podmienky su katastrofalne, v novej predajni v BA je zima ako v mrazaku, to postrehli aj zakaznici v zimnych kabatoch, co sme mali hovorit my zamestnanci co sme boli len v mikinach. Ak chcete uspiet da sa, treba sa strkat veducemu do riti. Dalej chcem podotknut ze ak nerozumiete po polsky je to vas problem, musite sa naucit.

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 43