Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / MERKURY MARKET

MERKURY MARKET

zamestnanec, 01.06.2016 20:10

Dobrý deň,
Pracujem v Merkury Market už skoro päť rokov a preto
Mám isté skúsenosti s touto firmou a môžem sa oprávnené vyjadriť k situácii..
Je pravda že v naplní práce je že keď treba ide sa pomáhať robiť hocičo, či kosiť, zametať,
Sťahovať, odhrabavat sneh a tak.. okrem umývania záchodov a takých vecí asi všetko..
Je pravda že ti môžu dať minimum čo máš podpísané na zmluve a je pravda aj to že niektorý vedúci to nezvládajú a sú v strese ale je tiež pravda aj to že sa tam dá pekne zarobiť a máš aj stravné lístky a na vianoce nejakých 90eur v darčekových kupónov. Ďalšia vec je to že všetko čo zarobis ide riadne cez pásku takže nemáš problém si vziať úver keď potrebuješ alebo keď pôjdeš na maródku tak ti budú chodiť slušne peniažky.
Čo sa týka nejakého týrania alebo niečo také ja som sa stým nestretol a pokiaľ si svoju prácu robíš poriadne a zbytočne sa nevyvadzujes prídeš na to ako sa dá v tomto systéme fungovať aby si bol spokojný ty aj zákazník a aj vedúci.
V skratke treba si položiť otázku či ste ochotní urobiť pre firmu viac ako je len základný druh pracovnej náplne alebo nie.. ja. Som sa nikdy nemusel nikomu tlačiť do zadku a keď trebalo tak som povedal svoje a stále som tu.
Nehovorím že som stopercentne spokojný so všetkým ale každá práca má výhody aj nevýhody.. ale kým ma platia načas a dostatočne budem tam.

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 68