Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / MERKURY MARKET

MERKURY MARKET

SLOVAK, 08.07.2010 23:29

Nikto tam ani nechodte robit ak vam mozem poradit
Ziadny pristup k ludom chovaju sa tam k vam ako k prascom ,ziadne prava ,ziadne peniaze navyse nic,od vsetkeho sa distancuju ked sa nieco stane alebo ked pridete na chybu logistiky nikdy vam nedaju za pravdu absolutna ignoracia od vedenia vzdy len sluby ano ano ano zajtra sa nato pozrieme a na druhy den nic...,peniaze nikdy nedostanete tie co vam slubia akurat pridete o ne ked platite inventuru.Proste hroza urcite ti ktori toto citaju a robia tam alebo robili tak vedia o com vravim ,tento obchod tu na slovensku by mali zatvorit pretoze to co robia s ludmi nieje dostojne a ludske.
Vela schopnich ludi tam pracovalo ,do troch mesiacov ich vyhodili a zobrali noveho nezaskoleneho to im vyhovuje aby mladi robili chyby a aby platili na inventurach toto je ich logika a politika.Nato aby Vas vyrazili si hladaju len zamienky aby vam nemuseli dat odstupne pretoze maju velmi malo penazi o ktore osklbali poctivych ludi ktory tam robia a plnia si svoju pracu ako maju a ked nedostanu take peniaze ako maju tak to maju na haku ako aj ja tak je to preto pretoze nedostavaju taku vyplatu aku by mali dostat.keby som bol vedel nikdy by som nesiel robit do tejto firmy radsej skapem od hladu ako sa nechat utlacat od POLIAKOV ktory su na celom svete bití a tu na SLOVENSKU ZDORAZNUJEM NA SLOVENSKU hraju velkych hrdinov co su oni.....su nic potrebovali by zazit take zaobchadzanie ako zaobchadzaju oni so SLOVAKMI,nikdy nemali dovoli postavit tento smejd obchod/to sa ani nazvat neda ze obchod/ otvorit na SLOVENSKU.
LUDIA DOSTANTE ROZUM A NAPISTE TAK ISTO SVOJE POZNATKY S TIMTO OBCHODOM NECH UZ NIEJE VIAC SLOVAKOV KTORI DOPLATIA NA NEDOSTOJNE ZAOBCHADZANIE S LUDMI.

reagovať    poslať známemu

jarka160, 20.09.2010 16:32

Re SLOVAK: Dnes tam idem na poziciu upratovacka, vies mi nieco o nich povedat? ako to tam funguje? ja som z kosic. mozes mi napisat aj na mail.

jarka160 jaruska1985(at)orangemail.sk, 30.09.2010 22:09

No bola som tam, a je to pravda, ze tam zle zaobchadzaju so zamestnancami. Ja som tam bola tri dni ako upratovacka, a im to tak vyhovuje. Prve tri dni su skuska a to vam malo zaplatia a to tam driete ako kon. Na treti den vam povedia, ze ste tam len na zaskok a na dalsi den tam maju dalsie upratovacky, co tam su prve tri dni na skusku za smiesny peniaz a takto to ide dookola :)) zdieraju ludi a z toho ziju!!!

sipos, 10.10.2010 15:37

Re SLOVAK: S tymto človekom na stopro suhlasim lebo som tam robil a je tam bordel chaos,robia svami čo chcu za par korun,proste za minimalni plat.TOvar im nesedi od začiatku a chcu aby ste niesly hmotnu zodpovednost,dovolenky vam oni určuju,proste hadam najhoria predajna hadam v republike!

slovak 2, 16.11.2010 15:46

Re SLOVAK:
Čistá pravda, čo píšeš. Aj ja mám s nimi osobnú skúsenosť, naozaj vykorisťujú ľudí. A nedajú im výplatu, akú majú mať a po troch mesiacoch, tesne pred vypršaním skúšobnej doby Vás prepustia a berú ďalších..... Tak zarábajú, lebo začiatočníkom dajú minimálnu mzdu, s tým, že ju neskôr zvýšia, ale to neskôr sa nekoná.

german, 24.02.2013 15:09

Presne tak môžem potvrdiť. Sú to obyčajné špiny ****avačske. Viac krat by som tam nešiel robiť

xy, 22.11.2010 21:36

presne tak !!! zoberú vas na 3 dni na skúšku urobíte tam všetku špinavu robotu za 50 centov na hdoinu a potom dovidenia a takto to ide dalej dokola ....toto treba riešiť absolutne nemaju rešpekt k ludom chovaju sa k nim horšie ako k prasatom!!! Toto treba riešiť

bacala, 14.12.2010 22:20

Re xy: Všetci máte pravdu! To nehovorím, že sa tam nemáte kde umyť, nebodaj osprchovať!!!!, hlavne cez leto je úžas, v zime je tam viac zima ako vonku, lebo proste nemáte nárok na vykurovanú miestnosť - nieje tam ani 15 stupňov. A ešte vám berú otlačky prstov ako kriminálnikom. Po novom sa nesmiete ísť najesť mimo budovu MM, aj keď je asi šesť miest na sedenie. Výplata vám príde len v prípade že máte účet v UniCredit banke - je to zakotvené v zmluve! čo je podľa mňa protizákonné. A dalo by písať...... Vydrží tam len človek ktorý nemá inú možnosť - bohužiaľ.

juro , 26.10.2016 21:47

Re bacala: Som tam 6.rok a nemam problem. Praca Ta musi bavit, potom mozeme rozvit debatu. Platovo o 40percent lepsie ako za to iste u slovenskeho sukromnika.

mary, 26.01.2011 22:10

Ano, ano!!! Mate pravdu, ja tam robim uz 2 roky, ale uz sa neviem dockat kedy budem mat nieco nove! Prerabaju pocas otvorenie, predavaj, upratuj, rob vsetko!!! Stravne listky si musi clovek zobrat, jest v spinavej kuchynke, na wc chodit po tme prezliekat tak isto.. Vyplata??? hehehe... Za cely mesiac odrobeny 413€...

Misa, 13.02.2011 13:21

Re mary: Ano mate pravdu ja tam pracujem viac ako rok a tie vyplaty su mizerne donedavna som mala 400 eur a teraz mam uz iba 250 eur.Neviem co si mam o tom mysliet lebo tam robim ako poskok a tie co nic nerobia sa maju ako prasce v zite.Asi chodia fajcit veducim ked im davaju take dobre ohodnotenia.Tesim sa ked si najdem novu pracu.Uz nikdy k takymto zdieracom.

luky, 24.10.2012 13:08

Re Misa: mas pravdu o tom fajceni. aj u nas je to tak ze tie co fajcia a riju sa do riti tak sa maju hej a s prepacenim h***o vedia a nevyznaju sa v tovare a pod. A vyplaty cez 800 euro a obycajny ludia dobry maju len 300 400 ecka

aaa, 08.03.2011 22:46

Mozem dat len dalsi suhlas, hotova katastrofa. Poliaci si myslia ze su polobohovia. Chcu vas mat uplne pod kontrolou, ked idete na WC, alebo do skladu, ci na prestavku musia o tom vediet. Robil som v roznych firmach, ale nikde som nemusel hlasit ci sa idem najest, alebo ci idem na WC. Cely den robite ako otrok a peniaze nikde, poslednu vyplatu som mal 250 eur. Ked som to videl na ucte, som sa isiel porozpravat s veducim, ze co to malo znamenat. Jeho odpoved bola mal si najslabsi predaj. Pritom som bol jeden s najlepsich. Nepovedia vam ze za kolko ste predali, im to tak vyhovuje. Ja som si to pisal tak viem. Posledna kvapka bola ked mi dali vypoved po skusobnej dobe. Pozeram na typka, hovorim ok, ale dvojmesacne odstupne a na vypovedi napisany dovod. Jeho odpoved bola ze to nie je mozne, ked som mu vysvetlil ze podla zakona je to mozne, pozeral ako vyorana mys. Nakoniec to skoncilo vyhrazkami, ze ma vyhodia za 3nasobne porusenie pracovnej moralky. Tak som si radsej sam podal vypoved. S jedlom je to tiez katastrofa, nedokazu zabezpecit stravu pre zamestnancov. Dalsie minus je ze musite si otvorit ucet v unicredit bank, je to aj v zmluve, inu banku neakceptuju. Co sa tyka platovych podmienok v zmluve mate napisane 1,2 nasobku minimalnej mzdy. Nikdy vam nedaju take peniaze ake slubuju, to ze napisu plat od 800 do 1200 je blud a klamstvo. A vlasne oni nic ine neviedia, len klamat. Co sa tyka pracovnej naplne, robite vsetko. Predajcu, skladnika, upratovacku, jednoducho holka pro vsechno. Pracovne podmienky su katastrofalne, v novej predajni v BA je zima ako v mrazaku, to postrehli aj zakaznici v zimnych kabatoch, co sme mali hovorit my zamestnanci co sme boli len v mikinach. Ak chcete uspiet da sa, treba sa strkat veducemu do riti. Dalej chcem podotknut ze ak nerozumiete po polsky je to vas problem, musite sa naucit.

Zdeno, 18.05.2011 22:56

Plne súhlasím zo všetkým.Do práce som cestoval zo vzdialenosti 45 km . Prvých 40 hodín odpracovaných na skúšku za sumu 0,50€/hod!!! Áno čítate správne. Až potom zmluva ako už spomenul aaa. Na zaškolenie som bol v Nitre kde za mňa hradili ubytovanie ale zrazu ak som bol už prevelený do novootvorenej prevádzky v Trnave to nastal problém. Že sa ako nemáte dostať do práce to je Váš problém lebo v TT to je vlastne v časti Modranka a pokiaľ nemáte auto tak je to problém sa tam načas 15 min pred otvorením dostať. Po otváračke ktorá sa konala 7.5.2011 malo byt otvorené do 19:00 ale naschvál bolo až do 20:00 čím už porušili zákon o otváracej dobe,Potom sa majiteľ poďakoval za otvorenie prevádzky a keď sa pýtal že kto má niake otázky tak som mu povedal že ako sa teraz dostanem domov keď posledný vlak na SE odchádza o 20:33 tak som dostal odpoveď že to je môj problém. Chovajú sa k vám ako zvieraťom a ešte pripomienka majiteľa že pokiaľ vydržíte a budete robiť budete mať plat ako na západe ale asi už zabudol dodať že ako na západe majú podporu.Ak si len čo otvoríte ústa v MERKURY MARKETE ste nevítaný potrebujú takých čo budú držať hubu.

Príspevok vymazaný, 05.08.2013 22:11

Autor príspevku porušil kódex diskusného fóra, príspevok bol vymazaný.

Príspevok vymazaný, 20.07.2013 13:55

Lenka lenuska1781(at)azet.sk, 08.02.2012 19:54

Re Zdeno:
Chcela by som sa opýtať či by si mi nevedel povedať aké je to s prácou pokladníka. Presnejšie o koľkej hodine sa začína práca na obidve zmeny v párny a nepárny týždeň. Poprosím keby sa dalo odpísať na e-mail čím skôr. Ďakujem

Julia Bartosová, 30.01.2012 17:32

Re Zdeno: Doby den! Mam zaujem na volnu pracovnu ponuku vo vasej firme,som mlada spolahliva aktivna,mam 23 rokov.posiela aj telefonne cislo na moju osobu 0940736950. Za pozityvnu odpoved vopred dakujem s pozdravom JULIA BARTOSOVA

MM, 04.06.2011 21:26

Re Zdeno:
veru zdeno, cista pravda, smeny robia uplne inak ako chces ty...cim viac storna, ty m mensia vyplata, cim sa viac strkas do zadku a h***o robis tak vacsia vyplata....a baby asi fakt choda fajcit kkty veducim, inak by nemali niektore 300 e a niektore 500...ked predavaju rovnako....secko treba robit, ani rakusku podporu 500 eur tam nedostanete....a ludia co tam robia roky furt len melu o nejakych 600euro, ktore nikdy nevideli...neviem preco uz na svoju cest nehovoria pravdu, ze tam prd zarobia...okamzite si hladam nove zamestnanie...po dnesku bolo povedane, ze nechodia tam zakaznici,nejsu predaje a nebude ani vyplata....hnus!!!vsetko hodia na vas, veduci obchodu nema ziadnu zodpovednost...vsetko m predajca-upratovat,predavat,robit objednavky, storna...vsetko co je treba...a najlepsie je za kazdu kktinu volat do polska aj ked im nerozumite ani slovo....mali by to na slovensku zrusit, iba osieraju ludi...nakupna cena nabytku 60 eur,predajna cena 600 eur...to uz kde sme????sprosti slovaci, ze ich uz davno nezrusili a poslali ich za tatry, tam kde patria hajzli polski!!!!fuj!!!hnus!!!

Maťo, 03.08.2012 15:19

Re MM: ja nastupujem na skusku na poziciu skladnik a manipulant VZV, vie mi niekto povedať ake podmienky su tam?

slovenskoooo, 20.07.2011 17:41

Vsetko co sa tu uz napisalo je pravda mam osobne skusenosti s danou firmou
len podotknem ze na cesky trh tuto spolocnost nepustili asi vedeli preco....

mati, 15.09.2015 09:09

Re slovenskoooo: od 1. 12. 2015 jsou u nás jako na koni. Když tohle čtu, tak mi běhá mráz po zádech.

Fero2, 26.10.2016 22:03

Re mati: 18 Baumaxov je v rukach Merkury. Bratri zacnite makat, Poliak dobre plati.

bodka, 07.09.2011 18:25

Re SLOVAK: a nič sa stým nerobí...je toto možné???

PR, 12.09.2011 14:29

Re SLOVAK: Vsetko tu je pravda v lete tam clovek umiera od neskutocneho tepla a v zime zamrza lebo setria.Výplaty?tsss to je des aby si clovek platil inventuru kazdy to tisko akceptuje a keby sa ozve ma vypoved povedia ze na jeho miesto cakaju dalsi.

m+m, 27.09.2011 10:25

Re SLOVAK:toto by si mal niekto prečitat z inšpektoratu prace a spravit hlbkovu kontrolu hlavne v Trnave to je ukažka neludskosti,chaosu a protipravneho jednania so zamestnancami.

Príspevok vymazaný, 24.11.2011 23:41

dada, 06.05.2012 14:51

Re SLOVAK: zajtra nastupujem na zaškolenie do Nitry, neviem čo mám robiť,sľúbili nám prácu bez skúšobnej doby.

Ivana, 19.02.2016 17:59

Re dada: ahoj chcela by sa spytat ci mate nejake zamestnanecke vyhody v ramci zamestnania?

rudy, 27.05.2012 12:33

Re dada: ahoj dada..aj ja nastupujem. na školenie ale do bb. prosím ta napíš mi, ake maš pocit,y dojmy, či si spokojna, čo všetko musíš robiť a podobne.
dik .

TRNAVA MM :), 07.05.2012 21:07

Re SLOVAK: Poliaci a ich Meeeeerkurvy Maaaarket to je moje prvé zamestnanie kde to funguje ako v koncentračnom tábore.
SMENOVKA: v stredu sa vytvorí smena na druhý týždeň - musíš odrobiť 5 dní zo 7. To jest 43hodín nakoľko ti tam odratavajú prestávku 30 min - ktorú máš či už robíš 12hodín abo 6hodín. Prestávku ti musí schváliť ak ti ju neschváli a ty i tak pôjdeš, môže ti zraziť plat na minimálku! Ak nebudeš robiť to čo ti povie - môže ti zraziť plat na minimálku! Je jedno či budeš zbierať špaky po parkovisku,či budeš odhadzovať sneh, či budeš zametať abo kosiť trávu abo čokoľvek! Musíš byť neustále v pohybe inak plat na minimálke! A smenovku ako si zriadite na oddelení, tak vám ju zmení hlavný POLAK - *****ek. Nestalo sa ani raz aby nám smenovku nezmenil!!!
DOVOLENKA: nemôžeš si ju čerpať samovolne, - proste ju nedostaneš. Budeš oboznámený ako si ju môžeš čerpať, nastúpil som a hneď v prvom mesiaci som robil 7 dní v kuse! Potom som dostal riadenú dovolenku! To všetko v prvom mesiaci. Dovolenka nemôže presiahnuť dva súvysle nasledujúce dni, inak minimálka.
Dostal som zaplatiť manko z inventúry na ktorej som nebol 55€ v prvom mesiaci!
DOCHADZKA: Nemôžeš opustiť pracovisko pokiaľ ti nepovie idz domov. Inak minimálka! Do roboty sa zapisuješ a dávaš otlačok prsta, zabúdaš - minimálka!
PLAT: Plat ti odmitnu dať v hotovosti! Plat ti nepošlú na hoc aký účet! - musíš si spraviť v unicredit bank!
Prvé tri mesiace robíš za cca 400€ v čistom! a to len ak si na správnom oddelení!
Musíš robiť objednávky na tovar aby si zarobil viac - po skúšobnej, samozrejme. Na plat ti kedykoľvek siahnu, a nespravíš s tým nič. Môžeš sa len dívať ako ti z ničoho a bezdôvodne s vymysleným dôvodom stŕhajú peniaze! Na začiatku podpisuješ dodatky a tam sú info o zrážkaz zo mzdy!
TOVAR: Tovar býva 99% nekvalitný, iný, vadný a proste.. LIDL, presne to samé platí i v MM. Reklamácie skôr nefungujú ako ano :D a môže sa zákazník postaviť nahlavu. Ak je to extrémny zákazník tak to čo sa reklamuje dajú zaplatiť zamestnancovi ktorý mu to predal!!! - realita!!!
a ďalej už nemám chuť vypisovať čo všetko, sa tu robí a nerobí.. dokonca zamestnanci ktorý sympatizujú s Poliakmi sú proti novým ľuďom, nemôžeš pred nimi rozprávať čo prečo, toto nejde a proste sa nemôžeš ani posťažovať pretože zarábajú a nechcú ohroziť svoje postavenie. Nikto nemôže na poliaka povedať zlé slovko, inak máš prúser, stačí pred vedúcim oddelenia a ten sa postará aby ťa poliaci dali preč :) zrazia ti plat na minimum a odýdeš sám..

veronika, 29.05.2013 10:33

Re TRNAVA MM :):ahoj nevieš ako to chodí v BB

TRNAVA MM :), 07.05.2012 21:08

Re TRNAVA MM :)
a školenia nemáš žiadne!!!!! všetci jebú na teba!!!

???, 22.05.2012 13:45

Re TRNAVA MM :):
Som citala o MM v Polsku a je tam tak isto. Podaite staznost na inspektorat prace. Som myslela ze manzel moholby tam poist robit- no uz teras urcite neeee ak som to vsetko precitala. Som Polka by som nedovalila aby so mnou toto robili. Preco nepodate staznosti?

Mičinko, 20.06.2012 10:25

Re SLOVAK:
teda, bol som tam od minuleho stvrtku do nedele na 4dnovom skoleni (50 centov/hodina), popravde sa mi tam celkom pacilo, prijemny kolektiv, obaja veduci boli byvali predajcovia nabytku z MM (cize akoby len postupili o priecku vyssie - na post veduceho). no uz po tych 4 dnoch a celkovej radosti, ze mam celkom normalnu robotku. no to som zistil, ze predomnou boli dalsi dvaja na skusku, tiez 4dnovu. reku ok, no co uz. prisiel som tam 5ty den, teda den po tom 4dnovom skuskovom obdobi sa opytat osobne, co somnou dalej. veduci mi povedal, ze sa mi do konca tyzdna ozvu, lebo prijali este jedneho noveho na skusku. takze. pokial ma nazoberu, s cim som viac menej zmiereny, som rozhodnuty prist tam, ked mi budu chciet vyplatit tie odborene 4 dni (a udajne nedostanem ani 20e, ale len 12,50, lebo sa to este zdanuje), nechat si 2,50 na cigarety a tych 10 eur hociako kruto hodit po veducom. moja otazka znie, na tych pri****nych poliakov z MM, na aky ***** je dobre prijat tolko ludi na skusku? ved to potom uz aj samemu noveho, zaujemcovi o pracu dojde, ze len zhanaju lacnu (ale ze ***** lacnu) pracovnu silu.

Tomi, 22.08.2012 11:25

Ma tu niekto prax v MM v košiciach? ako to tam ide?

Príspevok vymazaný, 16.09.2012 19:13

OAZIS, 17.09.2012 18:42

Re Príspevok vymazaný: Na Slovensku stále funguje cenzúra, nátlak , klientelizmus, rodinkárstvo...atď. Je vždy lepšie zmazať príspevok ako priznať vlastné chyby a pravdu! Na Slovensku porušujú zákony a pravidla poctivý vykorisťovaní pracujúci ľudia alebo politici, VIP zbohatlíci ktorí si formujú všetky média ako sa im páči. Naďalej cenzurujte a mažte, názor obyčajných ľudí ani ich samých nevymažete.

cutty, 08.10.2012 12:42

Re SLOVAK:
Neviete niekto ako je to s poziciou zastupcu veduceho predajne v MerkuryMarkete?

ja, 16.10.2012 19:38

nechci to robit ja som to robil dlhu dobu a ver tomu ze sa ti to neoplati ... ani platovo ani casovo ...

Sima, 17.02.2013 18:12

Re SLOVAK: Pracoval niekto ako pokladnicka v merkury markete? ... Ja mam ist na skusku na 4dni..Kolko mi zaplatia za tie dni?

pracovník, 14.06.2013 10:40

Re SLOVAK: Zdravim vsetkých patrým medzi dalších podvedených a oklamaných ktorý pracovali v Merkury Markete,ludia neuveríte ako dokažu poliaci so slovákmi vyjebávať,výplaty su tam pod minimálne mzdy,jednaju s vami ako s odpadom,stahuju vám kopec penazí za inverturne straty ktore ste vobec ani vy nesposobili,namiesto toho aby zabezpečili prevádzky kvoli kradežiam nejakým bezpečnostním systémom tak vám beru chlieb od ust,prosím vás všetkých s ktorými takto podobne vy*****i ako so mnou nedajte sa už nikdy!Majme rozum a bojujme spoločne voči týmto nenažraným polským špinám,možno si niekto povie teraz to je nejaký rasista ale rasisti su oní veškerý nadriadený v Merkury Marketoch.Tak isto neodporučam sa tam nikomu zamestnať a ani kupovať tie šmejdi polské!Nebojte sa aspon ja sa osobne pokusím dať podnety na vnutorne kontroly zo strany zamestnancov voči zamestnavatelovi a to tipu SOI,NUPSVAR,BOZP,atd......Dakujem Vám všetkým za priazen a ešte raz prizvukujem nedajte sa!!!!!!!!!

Ladislav, 31.08.2013 10:06

Re SLOVAK:
Merkury Market - NIKDY VIAC!!!
Nejde mi o cenu tovaru ktorý som kúpil ani peniaze o ktoré ma okradli v tomto obchode. Ide mi o princíp na ktorý môžete veľmi doplatiť ak si kúpite niečo drahšie alebo vo väčšom množstve.
Kúpil som si dve dekoratívne obkladačky pri návšteve v Merkury Market Zvolen. Jedna v cene 25 EUR. Zaplatil som zálohu 14 Eur a čakal tri týždne kým prišli.
Keď konečne prišli môj známy sa ponúkol že mi ich zo Zolena donesie lebo má cestu okolo. Povedal som prečo nie a dal mu bloček od zálohy a peniaze aby obkladačky vyzdvihol.
Na druhý deň mi známy odrazu volá že jedna obkladačka má poškodený roh. To bol začiatok zlého sna s názvom Merkury Market.
Predavači mu najprv poradili aby to natrel zelenou farbou keďže obkladačka bola zelená. Keď im povedal že sa nedá natrieť, čo je odštrbené mu poradili aby to nejak "vyfugoval". Požiadal som známeho aby tovar reklamoval ak si myslí že je to naozaj zlé. Potvrdil mi že ano treba reklamovať.
"Žena za pultom " či čo to bolo mu zobrala doklad o zálohe s tým, že ho potrebuje k reklamácii a požiadala aby zaplatil celú sumu za obe obkladačky ( aj poškodenú) lebo inak sa to nedá reklamovať.
Doklad o zaplatení mu nevydala lebo ho vraj potrebujú k reklamácii. známy žiadal teda doklad o tom, že bola reklamácia prijatá . Na to sa "predavači" rozčúlili že oni také nedávajú.
Vyhádal si s nimi že mu prefotili na zdrap papiera doklad o zpalatení a napísali tam rukou že reklamácia a nejaké meno.
Takže to zhrniem:
Ak vylúčim že známy je blbý, čo som vylúčil lebo viem že nie je, tak mi ostáva že ho zblbli natoľko, že zaplatil 50 EUR za obe obkladačky napriek tomu, že my sme už predtým zaplatili 14 EUR zálohu a teda mal zaplatiť len 36 EUR. Tento fakt predavačom očividne nevadil. Bloček o zaplatení zálohy mu zobrali lebo ho vraj potrebujú k reklamácii, takže ja už neviem dokázať že som ju zaplatil.
Reklamovanú obkladačku zobrali a poslali nevedno kam. Takže dnes vlastne máme jednu obkladačku z tých pôvodných dvoch za 64 EUR ( 50 + 14 záloha). Ano sme hlúpi ja viem. Ale píšem toto tu preto aby ste vy neboli a pokiaľ máte inú možnosť kúpte si tovar inde ako v Merkury Market. Alebo buďte veľmi prefíkaní a ostražití ak tam už budete. A nedajte sa oklamať
O klamlivých cenách na akciových letákoch kde uvádzajú ceny za 0,4 az 0,6 m2 niekedy nabudúce.
Laco

Frantisek ziga peterziga25111994(at)gmail.com, 24.08.2017 23:13

Re Ladisla ja chcem prajucel protebujes mas praca. Moje cislo Toto 0919064891 potom zavolas ja dakujem

..., 03.11.2013 10:22

Re SLOVAK: Dokedy v Komárne neotvorili novú predajňu som si myslel že konečne nájdem nejaké riadné pracovné miesto,ale mýlil som sa ... 3 týždne pred otvorením ma tam prijali,pravdaže do nitry som chodil na školenia,o tom ani nehovorím že kolko som minul na cestovné,O tom ubytovaní čo tam majú tak radšej som išiel domov než tam by som bol v tých neľudských miestnostiach,ktoré sa ani ubytovaním nedali skoro nazvať.Konečne po troch týždňoch som sa dostal do komárna,kde som začal už velmi v tom veriť že sa tu aj ustálym,ale potom som len prišiel nato že aká je realita.V pracovnej zmluve bolo uvedené že mám právo na 30 minút prestávky a neraz bolo tak že mohol som na ňu zabudnút keď som ťahal 12tku,keď to zhrniem tak za 12 hodín som sa nevedel ani napiť ani najesť ... Na otváračke pán majitel zdôraznil že on si cení zamestnancov firmy a neberie ich sem len na brigádu. Ďalej zdôraznil že zakázníkov si treba ceniť a urobiť všetko tak aby boli spokojný. No iste,nebol taký deň keď som nepočul aspoń raz jedného človeka že čo je toto za obchod alebo za obsluhu. a to nie preto že sa nevenujeme zákazníkom ale preto lebo proste je málo ludí na oddeleniach a takto sa to potom nedá. V pohode odišli 3 týždne a potom sa začali prepúšťania.Jedného večera ma zavolali hodinu pred skončením mojej smeny a dali mi do ruky skončenie pracovného pomeru.Až neskôr som sa dozvedel že na oddelení kde som bol ja tak len dvaja majú byť,pravdaže ja som bol najmladší a proste ja musím íst,lebo nieže by natom boli že mladý človek tak trvám natom aby niečo sa naučil a bral tie skúsenosti ďalej vo svojom živote ... a nie tak sa postaviť k tomu že mladý človek tak ho treba vyhodiť lebo on si iste nájde prácu rýchlejšie než starý.Kde to spejeme už???? Zoberú si ludí do plusu na otváračku a potom ked už nie je tolko predajov tak ich riadne pošlú preč,kde to sme? a o tom ani nehovorim že ako berú ludí o peniaze,keď som si pozrel kúpnu a predajnú cenu ... Neviem akože čo si myslia o sebe,ale velmi sa prekvapia keď niekto to nebude prijímať ako zaobchádzajú s luďmi a potom už bude neskoro,keď aj oni tak tak ja tak,prajem im všetko najhoršie do života a tiež aj poliakom ktorý tam pracujú na vedúcich funkciách nech sa ocitnú na úrade práce,kde sa môžu zahlásiť že sú nezamestnaný

Natália, 03.11.2013 23:53

Re SLOVAK: tiež možem len súhlasit.Hrozná buzerace,ale naštastie tam už nerobím.

Tom, 02.12.2013 21:19

Ja som pravcoval ako predavač. Naberú pracovníkov a potom pustia ich Nezaplatia Vám celý lplat len niečo. Čo slubia že aj s predajov by sme mali dostat ani to sme nedostali . Polské vedenie je veľký špekulant a lotor.

poprad, 16.12.2013 09:15

Re SLOVAK: prišiel som skusil som a verte mi je pravda čo tu pišete poliaci su Ko.OtI cely tento komplex Vás ponižuje a núti robiť niečo uplne iné je to bieda

ja, 17.12.2013 17:53

Re SLOVAK: Ani sa necudujem, vsak je to polska firma. V Polsku je normalne, ze robite za male peniaze a zamestnavatel za vas ani neplati odvody. Pracovnu zmluvu dostanete tak na tyzden, s tym, ze sa kazdy tyzden obnovuje. Ludia vedia, ako je to tam s pracou, tak pracuju aj za takych podmienok.

irkaa, 28.01.2014 15:55

Re SLOVAK: a to nase organy o tom co sa tam deje nevedia?

vanila, 01.02.2014 11:16

Re SLOVAK: mozem len suhlasit vsetko pravda,spravaju sa ku vam horsie ako ku psovi,nalprv same omacky aka su super spolocnost a potom zistite kde ste sa po case dostali...ako s dobytkom..je to strasne..robila som tam a uz nikdy viac...obchadzam merkury na sto km...

imrich, 13.02.2014 23:17

Re SLOVAK: a co predajna v michalovciach ? nejake skusenosti niekto ?

igi, 15.07.2014 20:32

Re imrich: aj ja by som sa rad informoval o predajni v Michalovciach, pocitam s tym ze ak to na zapade krajiny nie je v poriadku tak na vychode uz vobec nie

matt, 08.04.2014 15:21

Re SLOVAK: Zajtra mám ísť na pohovor do merkury marketu v trnave na pozíciu Predajca, oddelenie záhrada. Podla toho čo som sa tu dočítal, neviem či tam vôbec pôjdem. (škoda nafty :) ) poradte mi. pls

becauseTT, 15.04.2014 22:17

Re matt: na zahrade vela nezarobis .. zvlast nie v TT.. keby ta dalo do novej prevadzky co sa stava v Devinskej na Boroch tak tam ma byt ze vraj najvacsia zahrada .. tam by si uz mozno aj zarobil

barney, 24.08.2014 21:58

Re becauseTT: v boroch zahrada nie je,neni sanca konkurovat hornbachu,urcite na zahradu nechod,to mozes ist rovno brigadovat a mat pokoj :)

Kovex, 20.04.2014 20:54

Re SLOVAK: Mate pravdu.
Ja robim v Merkury Market Slovakia uz par rockov.
A cudujte sa som spokojny a nemusim chodit ani veduceho fajcit :-).
Vsetko sa da ked sa chce a tak isto vsetko ma svoje klady a aj zapory.
Necakajte vsetko hned na zaciatku a tak isto vedzte ze o vasom prijati do zamestnania po uspesnej skuske cca 40 hod. v cene 2 € / hod. rozhoduju ludia okolo vas.
A osobne som rad ze mame taku moznost rozhodnut koho chceme za kolegu.Kto vyhovuj a ma na to a kto nie.

Petro, 26.10.2016 22:37

Re Kovex: Ak Ta praca bavi, dokazes konkurovat, zaroven pomoct. Tak si vytvoris profil. Adekvatne ohodnoteny. Miesto stazovania sa na portaloch..

Echner , 14.01.2016 10:32

Re Kovex: suhlasim.ja tam robim rok a pol a bavi ma to tam.a ano je super ze si mozes vybrat kolegu-koleginu co vies ze to oddelenie bude fungovat.

igi, 15.07.2014 20:35

Re Kovex: tak sa s nami podel kde je taka skvela predajna a kolektiv, pretoze zatial asi jediny pozitivny prispevok na ich adresu si nam tu odprezentoval.

neplacte uz vsetci, 30.01.2016 20:56

Re igi:
robim v MM 4 roky a vystriedal som tam uz dost odeleni... pravda je taka ze ked si tam novy moc si dovolit nemozes ale kde ano? Po zabehnuti ak pracujes na spravnom oddeleni (t.j. oddelenie ktore ma slusny zisk pre obchod) mas taku vyplatu aku nikde inde za takuto pracu nedostanes! ...a nechat nacvicovat so sebou vobec nemusis pravda je podla mna skor taka ze zamestnanci si dovoluju niekedy az moc aj na ludi a to by sa nikde nerespektovalo iba tu. Veduci su taky isti chudaci ako my akurat musia robit 3 tyzdne mimo domova tak sa necudujte ze su to psychopati... tato praca je proste cirkus a ked ti to nevyhovuje a nezvladas stres holt musis ist dalej ale ak sa dokazes prisposobit naucis sa vela veci pre seba aj vybavit vratane zliav a aj pracovnej pohody. Ja som spoko a co tam po tom ze musim platit za inventuru ked v priemere zarabam o 300 eur viac ako rovnaka pracovna pozicia o 200m vedla v inom obchode a vobec v celom mojom regione...

rasel, 26.05.2016 12:49

Re neplacte uz vsetci: chcem sa opitat na mesacny plat v galante mal bysom zaujem.

strarý , 12.11.2014 22:09

Dobrý deň tieto príspevky by si mal prečítat každý ešte pred nástupom do prace do MM .
všetko zle čo tu je napísané je pravda hovorím podla vlastnej skusenosti ten kdo pracoval predtým v zahraničnej firme hociakej okrem polskej kdo sem príde rovno ho j****bne bordel nehorazny system prace huráá system a pokým vedecemu prevadzky sa nepchate do zadku a nenosíte flaše vodky tak mate plat priemer a podpriemer zmluvu mate ako kamionista zaklad 1,2nasobok minimalky zvyšok odmeny podla toho ako nosíte uplatky ako za komunistov a ti polsky zmr***di to vedia tak vas natahuju ako gumu v trenkach za všetko treba doprosovat normalni prístup tu neexistuje .
Lutujem tie roky v MM nikdy viac ako zamestnanec.

Lukas, 13.11.2014 21:41

Re Starý: nerobil si nahodou v MM Nitra uplne mi to pripomina .

Viki, 05.01.2015 08:58

Prosim vas a s BB predajnou skusenosti nemate?

jojo, 15.01.2015 11:43

Vsade je to rovnake...vsade.Majitel je vsade rovnaky ako aj jeho chora politika. V Merkury neexistuje dobre a zle,len zle a horsie...

jojo, 15.01.2015 11:37

Suhlasim so vsetkym negativnym co sa tu napisalo...Ale to co pisete je nic oproti tomu co sa tam deje teraz...Vasa rodina a oddych je pre nich neznamy pojem.Chcete ist niekam dalej na dlhsie? Zabudnite! Maximalne na 2 dni. Kazdy mesiac musite brat po 2 dni dovolenky,zeby vam nahodou neostalo na leto ale nesmiete si to spajat s volnom,t.z.2 dni volna,potom musite prist na jeden den do prace a az potom mozete vziat dovolenku...mozno to nieje protizakonne,ale urcite je to neludska buzeracia..a pokial by ste chceli ist v lete na dovolenku,tak max.5 za mesiac z celej prevadzky a to uz hranici s diskriminaciou...samozrejme ti 5 co pojdu mozu cakat minimalnu mzdu bez premii...minimalka caka aj tych co vezmu paragraf.Dokonca aj na preventivnu vas poslu cez svoje volno..Vyhrazky o vyplate a vypovedi su na dennom poriadku...samozrejme ze sa to potom prejavuje na spravani personalu k zakaznikom...ale to nejako nikoho netrapi.O**bat ich o peniaze...ale peniaze hybu svetom...stale sa najdu ludia co to budu znasat a robit sasa koli vyplate a zakaznici tu budu chodit koli cenam...cele zle. Kto moze,nech obchadza Merkury Market co najdalej...

cula1412, 23.07.2015 11:18

Ja som tam sice nerobila ,ale klamu. A prosim Vás ako tam funguje s tymi objednavkami. Podľa mna klamu keď tvrdia,že objednavky zahadzuju. To je blbost. Určite tam volako falšuju tie objednavky. Len im to nevieme dokazať. Aby hentak klamali ludi. To kde sme.

cula1412, 23.07.2015 17:17

Prosim ťa keď si tam robil nevieš napisať . Čo robia stymi objednavkami,lebo oni tvrdia,že ich zahadzuju ,ale to je klamstvo nemožu len tak zahodit objednavku. A keby neklamali tak by nemali problem ani objednavku ukazat. Oni tam klamu. Len im to nevieme dokazat. Mali by sme niečo spravit aby dalši nevinni nato nedoplacali. A robit by som tam nešla za nič.

chris, 22.12.2015 18:28

Re cula1412: Už to ten novodobý otrokář rozjíždí i v Česku. Nechtěla jsem věřit těm komentářům,ale je to tak. Nenechávejte se lidi u něho zaměstnat.

quickfox, 11.01.2016 12:46

MM V ČESKU
Dobrý den,
všechny prodejny bývalého Baumaxu předěláváme a naváží se zboží.
Vládne tu chaos a hodně špatná nálada,nikdo pořádně neví co s náma bude.

quickfox, 11.02.2016 09:47

Co říkáte na výplatu za leden? Prostě děs,slíbeno bylo něco jiného :-(

stenden, 27.02.2016 18:19

Re quickfox: Co si čekal,teď to teprve začne.Budou holit zaměstnance jak jen to půjde.A bacha na to ,poláci tady mažou příspěvky.

Hexfield, 14.01.2016 21:23

Re quickfox: Dobrý den,ano naváží se zboží do čech,myslím si,že tyto recenze jsou zbytečně ostré.Až začne prodej,napíši co a a jak....první výplata od MM byla pro mne zajímavá,nemohu si ztěžovat...organicace na jedničku a každý ví co má dělat.Když si každý splní své povinnosti které se od něj očekávají,není v ničem problém.

bla bla, 26.01.2016 12:57

Re Hexfield: Můžu vědět ze které prodejny jste?abychom k vám všech zbylých 17prodejen mohli přejít?Se ohřát?

baumax , 22.01.2016 07:02

Re Hexfield: ja mám pocit že asi pracuje s v jiné firmě. Chaos všude nikdo nic neví a počkej až ti sníží plat jak ma v plánu sundej růžové brýle když už podrazil i rezidenty polské. A tu výplatu ti dal hlavně baumax i prescasove hodiny ti platil baumax. Ale užij si to fandím ti jak dlouho ti to vydrží práci zdar

krocan, 15.01.2016 13:11

Re Hexfield: tak ted jsem se pobavilprotože větší chaos jsem ještě neviděl. Je to pakárna celý ten jejich systém nikdo nic netuší,nikdo nemá žádne informace ani poláci.Prostě bordel. Všichni jsou ve stresu a to i vedoucí. Vždyt nám nejsou ani schopni říct kdy se plánuje otevření. A to nemluvím, že nás prvních čtrnáct dní nutili dělat šedesát hodin týdně,prý výjimečná situaci a nic se nedělo.Postávali jsme tam jak blbci. A pokud vím tak výplatu dělal ještě baumax, dokonce proplácel i přesčasové hodiny. Prostuduj si výplatnici. Přeju ti aby ti ta naivita zůstala co nejdéle

Hexfield, 17.01.2016 20:32

Re krocan: Tak jen pro Tvou informaci: výplatnici jsem prostudoval velmi dobře,zaplaceno vše včetně svátku,dovolené,i volno placené,prémie za sobotu a neděli,docházková prémie zaplacena a i prémie měsíční taktéž.Doufám že nechceš ode mne rozepsat jednotlivé položky.Nevím jak u vás,ale naši vedoucí jsou nad věcí a ve stresu nejsou.Takže výplatnice prostudovaná a naivitu si nechám samosebou jen pro sebe :-) Navíc u nás ví kdo co má dělat.

Jarka, 17.01.2016 18:16

Re krocan: Plně souhlasím ,pořádný program Poláci neznají strašný bordel a chaos.Zboží neoznačené, EAN neznají a index si vycucej z prstu.První výplata OK ale máte pravdu že je Baumaxu. Papež jak mu říkám je novodobý otrokář a fakt co píší ze Slovenska se pomalu rozjíždí i tady.Zima na WC sedmička žárovka která svítí objednu ale všude tisíce kamer.Docházka na prd a bylo nám řečeno na 2dni volna v kuse zapomeňte.

Zdeněk, 17.01.2016 20:26

Re Jarka: Index najdeš v Óčku přeci a z eanu si zjistíš také index,na tom není nic složitého.U nás teplo jak v obchodě,tak i na wc.

Ten kdo zna, 24.01.2016 20:37

Re Zdeněk: Sory, ale to je nesmysl. Zřejmě si někdo z vedení tady tahá triko a dělá z lidí ...

Ten kto vie, 26.10.2016 22:57

Re Ten kdo zna: Mam tam zo Slovenska kolegov, nestazovali si na nic. Museli len robit dvanastky a to vedia a maju aj zaplatene. Problem bol v tom, ze Cesi neakceptuju polsku spolocnost. To je vsetko.

chris, 23.01.2016 19:31

Re Zdeněk: Z EANu si zjistíš tak velké kulové,když 2/3 z nich nefunguje.S tím jejich systémem a jehličkovýma tiskárnama jsme se vrátili o 10 let zpět.A v tom jejich posr..ém Óčku tak najdeš akorát velké ho...

Hexfield, 27.01.2016 20:14

Re chris: Ale najdeš to,jestli chceš prozradím Ti jak.........:-)

Stroff, 31.01.2016 11:42

Re Hexfield: jo jak chces zjistit z Eanu index kdyz stejne ten ean nefunguje a posranej kolektor je totalne k hovnu zlaty starsi sken a baumaxu

krocan, 01.02.2016 20:10

Svatá pravda, k hovnu je u této firmy úplně všechno. vždyt ani ceny si sami nemůžeme tisknout a posílají je z Polska. A stejně opět na h***o, protože další den vyjede cenová změna a ty zjistíš po celodením hledání/protože je to polsky/ že tu co jsi tam dal včera už neplatí. zatím se bavím, tak uvidím co bude dál.

Damian, 14.01.2016 21:25

Re Hexfield: Souhlasím.....jste v práci ne na dovolené :-)

Hmm, 24.01.2016 20:41

Re Damian: Takže další duše z vedení. Podle řečí určitě ne zaměstnanec.

Czbx, 29.01.2016 12:06

Re Hmm: ono je taky hrozně super "nařízení z vrchu" že v nábytku nemohou pracovat ženy.. Podstrcena vypita láhev vodky aby nám mohli dát dejchnout, rozkradene zboží.. No děs.. A to šestého února má být oteviračka. Zahrada prázdná. No to bude paráda.

Echner , 14.01.2016 10:22

A co poviete na predajnu v devinskej?

sonyfree, 09.02.2016 12:36

Mám tam ísť zajtra na pohovor ako predajca..no po prečítaní tejto diskusie kašlem na to..a to som si chcel overiť iba na nete ci by som si mohol vypýtať 800 v čistom ked ze by som asi 40 km dochadzal do LV...nie ďakujem..

007, 06.03.2016 20:31

Nejhorší zkušenost-MERKURY MARKET!!!!
Takový přístup je už snad jen v kriminále. Nikomu nedoporučuji tam pracovat. Bud skončíte hned první den a nebo skončíte po týdnu v blázinci!
Jelikož vážený Papiež je pěknej KRETÉN !!!!!

yuri, 24.09.2016 10:37

Re 007:nabor pre humenne ..... TOTÁLNA FRAŽKA

evik, 24.09.2016 12:38

Re yuri: yuri vlastna skusenost?Napiš viac

kůň, 04.04.2016 12:41

Re 007: no nic méně spousty lidi to vyhrálo že odešlo a spousty jich je na nemocenské. Já osobně mám nemocenskou a jsem za to ráda. Pan majitel to ma tak úžasně vymyšlené že on dostane peníze úplně za všechno a prodavač je rád když dostane výplatu

Žralok, 08.03.2016 20:13

Re 007: tak nějak svatá pravda já na ten jejich bordel doplatil a hezký jsem si zaplatil

krocan, 07.03.2016 20:37

Re 007: Stručné a výstižné. Lépe bych to nenapsal..Neskutečný kretén a ještě větší bordel

Dzaru, 15.03.2016 23:03

Re krocan: oni si snad myslí,že jsme slezli že stromů a necháme si vše líbit,ale to se pletou a brzy nato prijdou

senden, 08.04.2016 06:56

Re Dzaru: Všichni tady pořád brečíte,jak je to hrozný a děláte jim přisluhovače pořád.Co takhle nějaká hrdost.

Drexlert, 17.04.2016 20:16

Re senden: A Ty jdi prodávat housky někam do obchodu jelimane !!!

senden, 26.04.2016 06:28

Re Drexlert: A housky můžeš jít se svojí inteligencí prodávat ty!!!!!

senden, 26.04.2016 06:06

Re Drexlert: To jsi jako ty ten silnej jedinec,že tam ,,pracuješ''.Asi si neuvědomuješ,kde vlastně jsi,ale nejspíš ti to vyhovuje.

Žralok, 10.04.2016 17:41

Re senden: Vůbec. V tom bordelu se PRACOVAT NEDÁ !!! A tomu čurákovi z Polska dělat otroka nebudu ani za 50 000 Kč chcát si na hlavu nenechám.

Drexlert, 17.04.2016 20:14

Re Žralok: Když na to nemáš,tak jdi dělat někam do fabriky k pásu vole !!!

Žralok, 20.04.2016 11:19

Re Drexlert: ty jsi též úplný kretén. Proč k pásu? Ono jde i prodávat v lepší společnosti než je merkury market ale to je vlastně všude.

Drexlert, 22.04.2016 20:29

Re Žralok: Tak potom nechápu mamlasi co tam ještě děláš.........

Žralok, 24.04.2016 13:44

Re Drexlert: už dávno nedělám blbečku.

Drexlert, 25.04.2016 22:58

Re Žralok: Tak si nestěžuj tatare přitroublej.Zůstali jen silný jedincí,ty slabší kusy kteří na to nemají tak si jen stěžují a neustáli to-nezvládli to co je normálně běžné dělat.Hodně štěstí blbe.

krocan, 28.04.2016 10:48

Re Drexlert: Bože ,ty jsi teda inteligent..Naprosto souhlasím se žralokem. Taky už tam nedělám a jen proto,že mám svou hrdost a jiné možnosti. Všichni schopní odešli a zůstali jen ti, co mají sevřenou prdel z toho, že by se jinde nechytli..Jo to tam teda zůstala banda,no co vrána k vráně sedá:o))))

Drexlert, 19.05.2016 21:54

Re krocan: Oproti Tobě pablbe na to mám,jsi slabý článek a neumíš to s lidmi a vůbec s celým tím systémem..proto jsi to neukočíroval,ale dobře Ti tak,jak píšeš teď je Ti lépe ale to jsi mohl vědět už dříve.Sevřenou prdel jsi měl možná Ty,ale teď co jsi z kola ven tak jsi Geroj viď? Jsi trapnej krocane.

Krocan, 21.05.2016 22:45

Re Drexlert: h***o na to mas.. Jsi zakomplexovany neschopa.. To že jsem z kola ven bylo me rozhodnuti... Ty budes z kola ven protoze te vyrazej.... Ozvi se az budes potrebovat praci...

Žralok, 27.04.2016 15:17

Re Drexlert: 😀 hustý názor no nevím spíš zůstali ti kteří nemají jiné možnosti a ty já jsem měl. Byla to otřesná zkušenost. Takže si vyhul toho svého Papeže. Mohu jen popřát dobrou chuť

Drexlert, 19.05.2016 22:00

Re Žralok: A Ty idiote asi nevíš jaké máš možnosti Ty.....chtěl bych vědět Tvé vědomosti a znát Tvé kvality obchodu a vůbec jednání s lidmi.Je vidět,že jsi byl tím správným borcem na svém místě a taktéž....neuměl jsi prostě nic a proto jsi to nezvládl,neboli ano?Přesvěč mě o opaku Ty otřesná zkušenosti.

Žralok, 23.05.2016 22:43

Re Drexlert: Ty fakt asi děláš Papežovi děvku že? Proč lidi, kteří tomu rozuměli a pracovali za Baumaxu tolik let odešli? Proč lidi, kteří přijdou do týdne odejdou? Myslíš že jsou to neschopní lidi? NE! Jen nechtěli dělat děvku tak jako ty.

krocan, 25.05.2016 20:25

Re Žralok: palec nahoru pro tebe....

senden, 12.04.2016 20:12

Re Žralok: Správně žraloku,ty jsi u mě frajer,co to řekne na plnou hubu.Škoda,že tam není takových víc.

Zanet Zanetus(at)azet.sk , 04.04.2016 14:37

Re SLOVAK:Mala by som záujem pracovať... Tel..0911712905

zamestnanec, 01.06.2016 20:10

Dobrý deň,
Pracujem v Merkury Market už skoro päť rokov a preto
Mám isté skúsenosti s touto firmou a môžem sa oprávnené vyjadriť k situácii..
Je pravda že v naplní práce je že keď treba ide sa pomáhať robiť hocičo, či kosiť, zametať,
Sťahovať, odhrabavat sneh a tak.. okrem umývania záchodov a takých vecí asi všetko..
Je pravda že ti môžu dať minimum čo máš podpísané na zmluve a je pravda aj to že niektorý vedúci to nezvládajú a sú v strese ale je tiež pravda aj to že sa tam dá pekne zarobiť a máš aj stravné lístky a na vianoce nejakých 90eur v darčekových kupónov. Ďalšia vec je to že všetko čo zarobis ide riadne cez pásku takže nemáš problém si vziať úver keď potrebuješ alebo keď pôjdeš na maródku tak ti budú chodiť slušne peniažky.
Čo sa týka nejakého týrania alebo niečo také ja som sa stým nestretol a pokiaľ si svoju prácu robíš poriadne a zbytočne sa nevyvadzujes prídeš na to ako sa dá v tomto systéme fungovať aby si bol spokojný ty aj zákazník a aj vedúci.
V skratke treba si položiť otázku či ste ochotní urobiť pre firmu viac ako je len základný druh pracovnej náplne alebo nie.. ja. Som sa nikdy nemusel nikomu tlačiť do zadku a keď trebalo tak som povedal svoje a stále som tu.
Nehovorím že som stopercentne spokojný so všetkým ale každá práca má výhody aj nevýhody.. ale kým ma platia načas a dostatočne budem tam.

Daniel, 08.10.2017 19:32

Ako hlboko si sa vopchal veducemu do zadku?

......., 08.08.2016 14:13

Re zamestnanec:
ja tež skoro 5 rokov a uplne spokojný,až na tých par je... zákazníkov čo sa chovaju jak na trhoch a mudrlantov a sam nevie do 10 naratat.a pokrikovanie "hej ty",a potom nebud drzí na nich. idu sukromnikovi ,ten ich ****.... ze ma všetko nemecke a potom idu pič... ked to zbadaju u nas to iste za polovicu :))

Slavec, 19.07.2016 19:32

Vie mi niekto jasne napísať či sa dá v Bratislavskom MM zarábať 830€ až 850€v čistom?

laci, 26.10.2016 23:13

Re Slavec: Ano

Drexlert, 13.07.2016 21:57

Re zamestnanec: Moc pěkně napsané,tohle by si měli přečíst hlavně týpci jako je Krocan,Senden a hlavně jeliman Žralok.

Mentor, 02.06.2016 20:02

Re zamestnanec:
No všechno krásně řečeno, já vím co jsem viděl a proč jsem rychle podal výpověď a taky jsem si dělal svojí práci.

Marko, 02.06.2016 18:57

Re zamestnanec: Asi si z Presova ze ??????

Bývalí zaměstnanec, 02.06.2016 10:00

Re SLOVAK: Všechno co zarobíš ide přes pásku :-))
To je fajn :-)

Misica, 28.09.2016 22:52

Re SLOVAK: kamarát teraz nastúpil za 900€+stravenky 70€ a že pohodicka iba sedi😂😂😂😂

karkulka, 17.04.2017 12:34

Re Misica: v ktorom MM pracuje???je takato vyplata vsade???zalezi aj od oddelenia???ak ano,ktore oddelenie je najviac platene???

Tomas zvolen, 02.10.2016 22:52

Re SLOVAK: Ja som nastupil ako montazdnik....prerabanie predajni v cecach na merkury ..eraz slm na predajni v odeleni chemia je to dost narocne s tym ludmi hlavne ta skuska trojdova de som robil tri 12ky posebe.....teraz uz mam zmluvu a rozpis je vpohode 43 hod do tyzdna da sa to zvladnut mam tu byt este dva tyzdn a potom ist do ciech ...vraj preplatia ubytko aj stravu aj odvoz plus plat cez 1100....tri tyzdne prec tyzden doma....ten plat i pride realny kedze tam bude nabitee vela hodin

tomas gath, 09.10.2016 12:31

Co hovorite na predajnu v snv, chcel by som vyskusat skladnika, prax mam.

martin, 10.11.2016 15:04

Re tomas gath: na poziciu skladnika v snv tusim nieje volne miesto

zamestnanec MM, 18.10.2016 22:54

Sa smejem ludia co tu pisete,mam obavu ze to nieje v poliakovy ale vo vas je problem...moja skusenost je taka ze Slovensky podnikatel ma lepsie NEZAPLATIL ako PL firma...mam mesacne 890€,dostavam rocne 750€ ako preplatok od zamestavatela,+2deti je 500€...darcekove poukazi do tecka a nay v hodnote 90€ tak ze rocne mam takyto bonus...okrem toho ze dovolenku mam poctivo ako mi treba a peniaze pipnu na ucet v rozmedzi dvoch hodin od poslednej vyplaty pred mesiacom....vsetko na pasku...stravace dostavam tyzdenne,tak ze je super ze ich naraz neminiem...lenze nevyhoda je ze tejto robote treba robit,tak ze clovek co je lenivy sa nechyti...ano platia sa manka na odeleniach...lenze nik nepovie ze polovicu ukradnu darebáci co tam robia 3 mesiace,stvrtina je reklamacny servis,kde su zamestnanci lenivy dotiahnut reklamaciu do konca a ostatok je spatne naprimovany tovar co posielaju centrali...je pravda ze sem tam nieco potiahne aj zakaznik nepritomnosti zamestnancov co prave fajcia...ludia su zvlastny len sa stazuju co by vsetko chceli od zamestnavatela a pri tom ponuknu svoju lenivost ,neochotu a lahostajnost....kazdy sikovny clovek ma robotu a nieje dlho nezamestnany....

karkulka, 17.04.2017 12:39

Re zamestnanec MM: dobry den...mam nastupit do MM v HUMENNOM. prace sa nebojim,ved vsade teraba robit...zaujima ma skor nastupny plat a plat po napr.3 mesiacov.ktore oddelenie je najviac platene a co pokladnicka???

Jozef, 14.11.2016 13:14

Re zamestnanec MM: supee si to napisal presne taky nazor mam aj ja

budem, 26.10.2016 22:29

Re SLOVAK: Asi tu budem reagovat na kazdu nepravdu, rozhodol som sa tak.

mo, 08.11.2016 18:06

Re SLOVAK: Som v skúšobnej,,,,,ale aj v skúške končím,,vyskúšal som si na vlastnej koži roboty kopec bordel chaos,,,,Letná dovolenka,,bez šance lebo na mesiac može len 5 ludí z MM mať voľno...ak chcete dovolenku tak dva roky popredu :-D......otras dúfam že nájdem niečo iné,,,, najnovšie musíme predávať karty zakaznicke ináč nám strhnú z výplaty,,,

dolezite, 22.02.2017 21:05

Re SLOVAK: Mate tu vsetko, pokial sa Vam chce pracovat

pan Kovalak, 25.03.2017 07:51

Re SLOVAK: v merkury vsetko ok... vyplata nacas, profesionalne jednanie s ludmi, co si clovek moze viac priat... urobil som poriadky v Kosiciach a teraz ma poslali do Presov

kosican, 25.03.2017 07:59

Re pan Kovalak: pozdrav z kosic! vsetci dufame, ze sa nevratite spat :D

Pinokijo, 26.03.2017 08:41

Re kosican: to je ten uchaty s pileolusom na hlave? Mota sa celý čas po predajne a nic neporiesi

kosican, 26.03.2017 09:00

on sa nemota. len v kuse chodi vypalovat zobak a ked prichyti popri tom nejakeho zemestnanca tak mu ide dat PPD. na kazdu svinu sa vari voda

Robo, 31.03.2017 17:19

Re SLOVAK:
Treba ich stade tak povediac vy.....,každý zamestnavateľ si na Slováči robí čo chce.

Vvvv, 20.09.2017 16:25

To čo sa deje v tejto firme je neskutočne. Po novom majú byt na oddelení maximálne traja predajcovia zvyšný najslabší budú prepustený. Ďalej, v jeden deň nemôžme robiť dvaja dvanástky inak bude jeden predajca 4 hodiny na inom oddelení alebo bude pratat parkovisko. Ľudia toto je choré, čakám do desiateho aká bude výplata a keď bude rovnaká ako ten mesiac tak utekám co najrýchlejšie z tade preč. Robím v tej firme tretí rok ale čím ďalej tým to ide do väčšieho péčka. Už toto je masaker že robím celé dni a jedno voľno navyše a to len zato aby pan šéf (ktorý je bagety z benzínky na parkovisku pred market)om ušetril na stravných lístkoch. Je mi z toho všetkého zle. Poliaci židia zobracky s nami cvičia ako s opicami

xxxx, 20.10.2017 10:29

Tak tak, je to jeden velky bordel, chaos, nechapal som. A ked sa k tomu pridaju povysenecki a ohovaracski kolegovia...Hrozna skusenost, vydrzal som tam asi mesiac.

Jjj, 02.11.2017 13:58

Re xxxx: skurveny polsky ****ovacky obchod.. robil som tam od leta na zahrade... Zahradu zrusili a hned som dostal vypoved vraj mam slabe predaje.. a zuzuje pocet zamestancov ale verim tomu ze zachvilu tam uvidim noveho pobehovat.. je to tam cele na hlavu mm nikdy viac

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2017 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 77