Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

ZuZu, 30.09.2015 21:33

Re gabi: Náhodu som klikla na diskusiu a nedá mi niečo napísať....čo sa týka Hansollu tak robila som tam 3r bolo aj dobre aj zle ako v každej inej robote začiatky sú všade zlé a ťažké a z výplatami tak isto a na Slovensku sa zarába dosť málo okrem BA ak sa nemýlim.....a čo sa týka samsungu robím tam 4r a NEODPORUCAM ho nikomu plat mizerný je jedno či ste agentúra alebo kmeňový teraz je tam sezona a makajú sa tam všetky soboty až do decembra a 4 dni do 17 niekedy sme 3 dni ale to je málo kedy a aby som nezabudla bude načas aj do 19 to sa nerobí v žiadnej firme iba tam.....a to čo sľubujú agentúry tak moc tomu neverte to sú iba ťahy na ľudí aby tam išli robiť lebo nikto im sem nechce ísť za takých podmienok no mohla by som tu toho popísať veľa ale ak má niekto chuť nech to vyskúša nevydrží ani deň vidíme to keď primaju nových ľudí tak prajem pekný večer a aby som nezabudla jasne že zajtra pracujeme do 17.

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2017 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 92