Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Hansol Voderady

Hansol Voderady

lili, 22.02.2010 11:19

Prosim Vas pracoval niekto v tejto firme sestra tam nastupujza ako operatorka za pas . Ake su podmienky a ako sa k vam spravaju ? Dakujem za kazde info.

reagovať    poslať známemu

veronika chvojková, 11.01.2011 16:36

Re lili: ano ja som tam robila.volám sa veronika a robila som tam pol roka.podmienky su také že ste celá zahalená,len vám vidno oči a nič viac.nemožte tam chodit namalovaná,a nosit žiadne retiazky a náramky. no a to správanie no to po čase zistíte ale tí čínania čo tam chodia na audit ale tí ostatný tí su velmi no taký že dávajú pozor že kdo robí podla pracovného postupu a ták.ale inč fajn kolektýv na linke.no ako kedy.

brutus, 27.04.2011 09:36

Re veronika chvojková:
no ano , ale odkedy tam prišli lídri z Galanty arobí sa na 1 zmenu , tak je to tu ako v koncentráku

Príspevok vymazaný, 14.01.2011 15:11

Autor príspevku porušil kódex diskusného fóra, príspevok bol vymazaný.

Monulka Blašková, 12.01.2011 11:34

Re veronika chvojková: :D Jedine za čím smútim...je ten kolektív..ako fakt som mala ja osobne parádny, sme si strašne rozumeli....ale stretávame sa :))

mimi, 12.01.2011 11:29

Re lili: Ja som tam tiež pracovala nejaký ten pol rok..ale ako neodporúčam nikomu,známemu čo sa ma pýta ako to tam je a tak....celá zahalena,komplet od prstov na nohe až po vlasy,oči,ústa,nos"celá"....na alergiu,vyhadzanie sa z toho overálu, parádne niečo a vlasy jak by dal..začali padat,tak mi nikdy nepadali a masné no fuj!!! ...ako strašne volačo čo to tam je...robia tam z ludma ako zo zveru!!! každodenne kontrola za chrbtom"korejci" tam len stres sme zažívali,nevedeli sme čo nás z dna čaká proste hnus!!! ....Vyskúšajte, uvidííte...My ako "partia" čo sme tam prišli tak sme aj odišli---:D Nikdy váác!!!

viki, 12.01.2011 11:36

Re lili: :D Ja osobne by som nikomu neodporučala tam íst pracovat. jedným slovom "OTRAS" .

Ivana, 16.03.2011 16:02

Dobrý...tak ak môžem, i ja pridám pár riadkov...ja som tam pracovala nejakých osem mesiacov...pod agentúrou...potom som sa vrátila na mesiac...a zasa nás prepustili...pracovať tam...hej...ale len ako kmeňový zamestnanec...a neviem...mne sa tam páčilo...a vrátila by som sa tam aj hned...ale ako vravím...iba ako kmeňový zamestnanec...inak nemáte v ničom istotu..takže ja len odporúčam.

Marek17 semjase777(at)gmail.com, 27.04.2011 15:30

Re lili: Ja som v Hansole tiez pracoval. Pracoval som tam od 04/2010-12/2010.
Ludia tam pracuju v modrom overale . Lidri v svetlozenelom overale ...
Vyrabaju tam rozne modely BLU pre SAMSUNG . Na LCM este montuju skla SAMSUNG. Cely panel alebo jednotka ide do Aigingu na temperovanie . Na FT (finalna kontrola) robia kontrolu , skla ,ci svieti tak ako ma , visualne defekty , zle zakrutkovana skrutka a ine .dobre balia do plastovych sackov a ukladaju do Polystyrenovych bedien ---> tie putuju do SAMSUNGU
( BLU vyraba len modely bez skla , BLUcka do plastovych hnedych paliet 32/40")
-Je tam buzeracia , (da sa to vyzdrzat) ,Mavaju velke normy cez 1000 (dakedy aj 1500)--LCM
-BLU mava omnhoho vyssie normy 1000-2000
-Uz tam raz aj zopar ludi poodpadavalo
-Platovo je to tam slabe (350-450Euro)
-Povinne nosenie antistatickeho naramku
-nemozno pouzivat zuvacky,cukriky...
-Naramky,prstene,retiazky prec
-riadne upraveny (schovane vlasy -baby)
-v sobotu davaju bagetu gratis
-niekedy sa vyskytnu nadcasy (0.5-1h)
Mam z Hansolu pekne ale aj smutne spomienky
///2. sa uz do Hansolu nevratim ... Zial,primitivna robota(ten kto ma maturitua viac)

Milan, 01.05.2011 23:00

V Hansole som pracoval v roku 2009 - 2010. Išlo to stále k horšiemu, tá šikana, ponižovanie to može vydržať človek, ktorý si sám seba neváži. Pracovník = Stroj. Vyhrážky, nadávky /leniví ako vši, sprostí atď./ Neodporúčam!!!

terka, 15.12.2012 08:34

Re Milan:
áno je bežné že tam ludom nadávaju do lenivej chamrade...

Príspevok vymazaný, 12.10.2011 11:35

veve, 14.06.2011 18:10

S Hansolom to ide dolu vodou,polovicu ľudí prepustili,ostatní si musime stále brať dovolenku, skoro každý týždeň máme jeden deň voľno.A nechutne sa zachovali k ľuďom, čo tam robili skoro od začiatku, dali im okamžité výpovede...

iii, 23.07.2011 19:57

Re lili: ja tam momentalne pracujem, pripada mi to tam ako v koncentraku s primitivnymi leadermi, inak zacalo sa tam kradnut zmizla penazenka mobil, ludia sa nesmu medzi sebou rozpravat a plat cez agenturu-minimalna mzda+uzatvorenie dohody, aby nemuseli strhavat odvody

lolo, 04.08.2011 11:47

Re iii: sak cez agenturu uz tam nikto nerobiiiii.kazdy sa len stazuje ale v hansole sme maly najlepsie podmienky zo vsetkych firiem co su tam,a dokonca lepsie ako samsung.tak co ked firma bola v rozkvete stale sme nieco dostali na kazdy sviatok.tak cooo sme chceli.ludia len taraju.maly sme sa dobre a hlavne fajn kolegtiv bool.

andrea, 30.08.2011 20:03

Re lolo: máš pravdu bolo tam celkom fajn:))

jjj, 08.08.2011 16:38

Re lolo: ten kto tvrdi ze sa u nas malo zaraba tak je blb napr. tento mesiac bez akych kolvek nadcasov 460 eur

losi2, 05.10.2012 17:40

za 460 eur ta robis akolko das za ubytovanie.a stravne listky tam mate.a kolko hodin robite 8 alebo 12 hodinovky.robite aj cez vikendy robite

alien, 07.11.2011 21:37

Re jjj: a to su akoze peniaze ??? sa spametaj

nany, 10.10.2011 11:01

Re jjj: V Hansole?Neverím,tiež som tam pracovala a za 200 hodín som dostala 420 éčiek takže neverím tomu že bez nadčasov môže niekto mať 460.

iii, 17.08.2011 20:03

Re jjj: nechcem pisat podrobnosti, aby ma neodhalili, lebo tam pracujem. Jednoducho aj v tejto firme sefuju slovenski egoisticki ludia, kur*y nenazrane !

iii, 17.08.2011 19:56

Re jjj: 460? ani zdaleka, podpalit to tam a vystrielat, vyhnat spat do Korei aj s hajzlami slovenskymi

jjj, 07.09.2011 07:29

Re iii: no neviem kde si robil ale moja paska vravi nieco ine ale to je uz jedno teraz sme vsetci v prdeli na urade praci,tak ti co mali stale malo budu mat este menej

Romeo, 07.10.2011 20:05

V zivote sa nedostanem uz do takej firmy ako bol Hansol, ja som rad ze som tam skoncil sam, dohodou ten den bol najkrajsim dnom v Hansole:)
Najvtipnejsie bolo ked sa ma po roku môj slovensky manazer opytal, ci ovládam prácu z PC:)) to zabiiiiiiiiiiiiiiil:))

znalec, 11.10.2011 13:43

Tak, a uz je po Hansole...
R.I.P.

marcelino, 12.10.2011 11:32

Re lili: od pondelka tam nastupujem aj s priatelkou..to je vazne take strasne tam???...robil som v korejskej firme a viem ako sa asi chovaju k ludom ,ale toto co tu citam sa my zda prehnane.VLPK

iii, 12.10.2011 21:31

Re marcelino: dufam ze ta tam stretnem, byvaly Hansol teraz patri Samsungu, skoro vsetci tu (byvalom Hansole) pracuju cez pracovne agentury. Moja posledna cista mzda bola 370 € a v tejto mzde boli zapocitane aj nejake nadcasy do 17:00 a soboty. Cize nic moc, agentury oje.avaju, slubuju ze zarobis min. 400 eciek a bla bla bla.

Ferko, 17.10.2011 16:38

Re iii: Cavko, Ty o com pises??? To mi chces povedat, ze za mesiac zarobis cca 400€??? Ja by som ja nerobil... Ved len nutne poplatky mam okolo 400€ to potom z coho zijes??? Podla mna su mzdy niekde inde asi raz tolko a viac... PS: Poradim Ti, radsej zostan na podpore a odovzdaj par sklenych flias a kusok zeleza a mas sa lepsie a bez sikany a stresu :) S pozdravom.

megan, 14.10.2011 16:23

Pracovala som tam niečo vyše mesiaca a môžem povedať že to bolo rozhodne najhoršia robota akú som kedy zažila. Otrasné pracovné podmienky, bola som tam v lete a bolo tam neznesitelne teplo, platovo oničom, furt tam niekoho okrykovali, k ludom sa spávali horšie ako Hitler k židom...

Heinrich, 21.05.2012 19:51

Re megan: A ty odkiaľ vieš, ako sa správal Hitler k židom??? :D

janka, 17.10.2011 14:12

Re megan: Naozaj to tam je take hrozne?? ja sa tam chystam o 2 tyzdne... s pri atelom....

MIA, 28.10.2011 09:24

Ja som pracovala v Hansole 3 roky,začiatky boli ťažšie,ale teraz pri konci to bolo super.Každý si robil čo chcel,rozprávali sme sa,smiali sme sa no super ale aj tak sme nadávali ved my sme si to vôbec neuvedomovali ako je tam dobre.Až teraz ked sme nezamestnaný nám Hansol veľmi chýba.Kolektív! A tie peniaze čo sme tam zarobili? Ved kto vám toľko dá ako nám dával Hansol? Nikto no bolo tam supééééééér!

Paul000, 09.12.2011 11:43

Re MIA: Ja som tam robil rok a pol a co sa tyka penaziii nic moc sam som odisiel a potom este Hansol vydrzal cca 3 mesiace a skoncil . Bol tam teror :(

alien, 07.11.2011 21:47

Re MIA: nikto? :D ale da napriklad USS Kosice kde pracujem a niesom kmenovy zamestanec ale pracujem pre sukromnika a mam 750€ mesacne niesom ani sikanovany a nerobym nadcasy a ked si poviem v praci ze dnes nerobym tak to aj bude a cely den presedym v bufete a nie stat 8 hodin za pasom kde som buzerovany nemozem ist na wcko atd.

mrno, 07.11.2012 21:44

Re lili: ludia do samsungu do voderadov pri trnave ani nechojte je to strasne jeden den pridete druhy den vas vihodia ani neviete preco ,nedozviete sa to od nich do dennej musite stavat o 4 rano alebo skor a vyplata ?350 € z mesiac cista hodinova mzda je 1,76€ na hodinu je to cez agenturu euro trade v pondelok sme sem prisli 90 ludi a dnes je streda a ostalo nas tu asi 30 a to sa tento tyzden este preriedi takze neodporucam

petra, 09.11.2012 03:13

Re mrno: samsung voderady asi vm je.e ani o tom nerozmyslajte plat v cistom 367€ za mesias cez agenturu euro trade a este tam do vas blacia ako na trhana nevazia si tam ludi ani agenturi ani šikmáči a agenturi zdieraju svine prašive ja som tam ola tyzden a stacilo za jeden den odislo svojolne 19 ludi tu by sa zisial strajk aby aj plitici vedeli kolko dava samsung

merssi, 04.05.2014 12:53

Re petra: ako vieš že iba tak malo za mesiac ked si tam bola iba 1 tyžden ? nespochybnujem iba sa pytam

tatiana, 20.11.2012 18:53

Chcela by som sa opýtať, že aké je to ubytovanie v tých Voderadoch. Dá sa tam bývať? Ďakujem.
PS: To je tam fakt také hrozné ako vravíte? (píšete)?........... :(

fifina, 22.11.2012 11:31

Re lili: aj ja robím pre kórejcov a zarobím tak 330 euro a to som ešte rada a správajú sa ku nám presne podľa vašich slov

roman, 06.09.2014 02:49

Re fifina: a čo ste naozaj tupé ovce, robiť za takú almužnu?!

fifina, 22.11.2012 11:33

Re lili: a dnes mi volali z Voderadov. v pondelok by som tam mala nastúpiť, že sa mi ešte ozvú, ale ďakujem nie, radšej budem robiť tu kde to mám aspoň trocha isté. tak vám ďakujem za užitočné informácie

jan, 12.12.2012 10:17

ja som tam bol 2 a pol roka ale zlaty hansol pod 550 eur nesiel spomienky mam len dobre

David, 09.02.2014 23:43

Re jan: Presne tak Jano starý dobrý Hansol. Ja som tam robil 2007/2009 ešte za staré dobré koruny a mal som okolo 15-16 tisíc platu každý polrok sme mali buď 13ty alebo 14ty plat a na vianoce kolekcie z figara a kadejaké iné dobroty za snahu. Keď sa tak na to pozerám dnes určite by som tam nešiel. Doslova každý kto má možnosť ísť inam stade uteká. Počul som, že po zmene vedenia sa toho veľa zmenilo.

Príspevok vymazaný, 13.12.2012 12:29

erik, 13.12.2012 12:33

Re lili: bol som tam 8 dni praca o nicom plat hahaha rodinu s tym neuzivite este ze som dostal ponuku inde pracovat za 3,80 € na hodinu a pozdravujem tu malu kravu z linky č.10 ty si ale riadna jeblinka

terka, 15.12.2012 08:32

Re erik:
máš pravdu,je to hrozne,aj ja sa chystám odíst,ale ešte nemám kam,tak to tam doklepem...všetci su na hlavu,teda lídri

terka, 15.12.2012 08:44

Re lili:
Tak,hansol ako taký už nieje,teraz to patrí samsugu...Neodporučam tam íst,len v tom prípade,že je to dočasné,na preklenutie nejakého obdobia.Lídri su skutočne neuveritelný magory,ich politika je,že mladým patrí svet,tak nás starších odstranuju z linky,dovod sa vždy nájde...Najlepšie je,že nás starších odstránil,a do toho mu tá mládež išla na pn,další už neprišli do roboty,a zostatok sa chysta po sviatkoch nepríst...nuž čo chcel to má,dobre mu tak

scoty, 04.05.2014 12:31

Re lili: ahojte zajtra by som mal isť do samsung voderady a mam obavy podla toho čo tu čitam ako je to teraz tam stym ?? prosim vas dakujem

mayo, 05.05.2014 18:52

Re scoty: no aj ja sa chystam na pohovor v piatok a tiež podľa tych recenzii niesom veľmi nadšeny ale tak aspoň mi preplatia cestu na pohovor a prečitam zmluvu a ak sa mi nebude pačť tak po mesiaci odijdem

uksk, 29.09.2014 09:37

September 2014 update:
Min mesiac sa toho vela zmenilo k lepsiemu. Ti mladi lidri su prec a celkovo je tu uplne ina atmosfera. Asi to bude mat nieco s tym ze tu bola ta velka kontrola v lete a vela veci sa vyriesilo. Aj nadcasy uz mame po dlhej dobe platene. Snad to vydrzi. Tolko z mojej strany. Som tu teraz celkom spokojny, skoda vela mojich znamych tentorok odisla...

luss llongajova(at)gmail.com, 23.10.2014 22:56

Re uksk: asi tam nemôžem mať piercing ani keď si ho na smenu prelepím leukoplastom?

gabi, 07.01.2015 11:53

Mne volali z agenturi FT,s.r.o na pracu do Samsungu vo Voderadoch..ma niekto skusenost s touto agenturou?

ZuZu, 30.09.2015 21:33

Re gabi: Náhodu som klikla na diskusiu a nedá mi niečo napísať....čo sa týka Hansollu tak robila som tam 3r bolo aj dobre aj zle ako v každej inej robote začiatky sú všade zlé a ťažké a z výplatami tak isto a na Slovensku sa zarába dosť málo okrem BA ak sa nemýlim.....a čo sa týka samsungu robím tam 4r a NEODPORUCAM ho nikomu plat mizerný je jedno či ste agentúra alebo kmeňový teraz je tam sezona a makajú sa tam všetky soboty až do decembra a 4 dni do 17 niekedy sme 3 dni ale to je málo kedy a aby som nezabudla bude načas aj do 19 to sa nerobí v žiadnej firme iba tam.....a to čo sľubujú agentúry tak moc tomu neverte to sú iba ťahy na ľudí aby tam išli robiť lebo nikto im sem nechce ísť za takých podmienok no mohla by som tu toho popísať veľa ale ak má niekto chuť nech to vyskúša nevydrží ani deň vidíme to keď primaju nových ľudí tak prajem pekný večer a aby som nezabudla jasne že zajtra pracujeme do 17.

ingis, 12.05.2017 08:25

Re ZuZu:zdravím,aká je dnes situácia,ak teda ešte tam pracuješ?zaujímal by ma nástupný plat,pri riadnom pracovnom fonde ako to vychádza finančne?nejaký ten nadčas mi nevadí,zo zákona je príplatok 25%,ale samozrejme,že sa odvíja od priemernej mesačnej mzdy.Čítala som,že sa pracuje 3-4 smennej prevádzke aj nočné.Alebo sa to týka len Galanty?Čítala som recenzie,že vo Voderadoch sú zamestnanci spokojnejší.Hoci pripúšťam,môže to byť objektívne,každý je iný..ďakujem za info

Aneta , 08.09.2017 21:36

Re lili: agentúra eurotrade . čudujem sa že ľudia platia takúto neprofesionalnu agentúru. Ich prístup k ľuďom a plnenie si pracovných povinností je na úrovni cigáňov v osadách.na mieste riaditeľa by som vymenila polovicu zamestnancov.nezasluzia si platy ktoré dostávajú.

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2017 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 38