Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Masokombinat holandsko

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Masokombinat holandsko

jozochmura, 09.02.2010 14:32

Zvažujete ponuku práce v holandsku? Pozorne si vo vlastnom záujme prečítajte nasledujúci článok .....
Mäsiari a pomocní pracovníci do mäsokombinátov v Holandsku, bez potreby znalosti jazyka!
SUPER JOB s.r.o.
Miesto práce: Holandsko
Ponúkaný plat (brutto):1380-1700 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru:plný úväzok
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Hľadáme vyučených aj nevyučených masiarov - vykosťovačov, na vykosťovanie stehna, pliecka. Robia sa skúšky zručnosti , uprednostňovaní sú klienti ktorí už pracovali v masokombinatoch. Ďalej hladáme pracovníkov na pomocné práce v mäsokombinátoch pri spracovaní mäsa, balenie, rezanie. Práca je určená pre mladších fyzicky zdatných mužov.Pri pomocných prácach nie je potrebná prax ani znalosť jazyka.Uprednostňujeme ale kuchárov, a pracovníkov ktorý majú skúsenosti z domácich zabíjačiek !!!
Iné výhody
Bez potreby znalosti jazyka !!!
Doprava z ubytovania do zamestnania a späť je ZDARMA !!!
Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom !!!
Mäsiari v Holandsku - ubytovanie ZDARMA !!!
Pomocný pracovníci - platia za ubytovanie 250 eur/ mesačne.
Nárok na 5 týždňov platenej dovolenky !!!
Pracovná zmluva na rok z možnosťou predĺženia !!!
Dane a odvody za Vás platí zamestnávateľ!!!
Zabezpečíme Vám vrátenie daní po návrate z Holandska,Irska !!!
Asistenčné služby počas celej doby pobytu - ZDARMA !!!
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
Významný partner v potravinárskom priemysle.
Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Iné neuvedené oblasti
a podobné........
Ak ste pri hľadani prace natrafili na tento alebo podobný inzerát a zaujal vás, dokonca ste začali aj zvažovať prácu v mäsopriemysle v Holandsku, mali by ste si vo vlastnom záujme prečítať nasledujúce riadky.

reagovať    poslať známemu

Horvath Stefan, 06.03.2010 21:35

Re jozochmura: Pracoval som mesokombinatoch.

Gabriel Bobrík, 22.03.2010 15:23

Re Horvath Stefan:

Chrenka Tomáš, 20.05.2010 23:56

Re jozochmura: nepracowal som v mesokombinátoch ale som 19ročný zručný človek ochotný robyť z nožom.
Ak o mna mate zaujem prosím kontaktujte na mail..5timi5@azet.sk

bajerova, 06.05.2016 19:04

Re Chrenka Tomáš: sme pomoci výskumník pracovných miest pre jednotlivcov v celom svete, takže prosím, mať dôveru vo mňa, kde sa chystáte na oddych aj pre prácu, že je už blízko.

Bajerová Bajerová.cz(at)email.cz, 06.05.2016 19:09

Re bajerova: Výskumník pomocou konkrétnu prácu
Sme výskumník pomôcky práce jednotlivcov po celom svete, takže prosím, verte mi tam, alebo budete odpočívať na prácu, ktorá je už près.chre Najmä ma prosím kontaktujte iba vtedy, ak spĺňajú že chcete e-mail: Bajerová. cz@email.cz

Jana Pražanová, 09.06.2010 09:21

Dobrý deň!
Ohlasujem sa za môjho kamaráta ktorý si hľadá prácu.Je vyučený za mäsiara-vykostovač.Je šikovný prakse má dost jeho náplnou práce bolo porážka,rozrábka,vykostovanie a výroba výrobkou.Má prakse viacej ako 3roky.
Ak je reálna ešte táto ponuka.
Na neho kontakt poskitnem v prípade jeho záujmu.
Dakujem...

Bajerová, 06.05.2016 19:11

Re Jana Pražanová: Výskumník pomocou konkrétnu prácu
Sme výskumník pomôcky práce jednotlivcov po celom svete, takže prosím, verte mi tam, alebo budete odpočívať na prácu, ktorá je už près.chre Najmä ma prosím kontaktujte iba vtedy, ak spĺňajú že chcete e-mail: Bajerová. cz@email.cz

holandsko, 14.09.2011 09:30

Re Jana Pražanová: pani Pražanová, ak má Váš kamarát ešte záujem o prácu v Holandsku v mäsokombináte - vykosťovači 9€/hod., ubytovanie zdarma, nech pošle CV na: holandsko3@gmail.com

hankova, 05.11.2011 18:48

dobry den mam zaujem pracovat v Holandsko ako opatrovatelka alebo vo fabrike .Som pracovita uselovna.S pozdravom Hankova

Kocik Peter pkocik(at)gmail.com, 15.09.2011 11:53

Re holandsko: Pani Prazanova a ostatny,nereagujte na mail - holandsko3@gmail.com!!!
Jedna sa o podvodnika ktory je v hladani policiou SR pre rozsiahlu trestnu cinnost.Jeho prave meno je ing.Jan KRAMARCIK a ma viacero inzeratou pod roznymi mailovymi adresami.Pouziva podvodne vylakane dokumenty a vydava sa za splnomocnenca inej agenturi,ktora uz nanho podala trestne oznamenie.

patrik facko fackop(at)azet.sk, 11.10.2010 11:28

dobri den reagujem na vasu ponuku ako pomocni pracovnik v ako teke skusenosti mam nejake mam 23 a chcel bi som u normalne zarobit moj kontakt 0907 279 571

Stano , 19.10.2010 19:34

Re jozochmura: Hladam pracu v masokombinate ako pomocny pracovnik,skusenosti mam,pracoval som uz v Nemecku na rozrabke bravcoveho masa dlhe roky,moj kontakt je 0908088379

Príspevok vymazaný, 06.12.2010 11:18

Autor príspevku porušil kódex diskusného fóra, príspevok bol vymazaný.

tibor G oncu, 12.02.2011 07:41

Re jozochmura: pracoval som aj ja v Holandsku pod agenturou Horizon
eat Service ale poviem vám ,že je to celá banda mafianov . Bol som rád že stadial vypadol tak že len tolko

Juraj Maliniak, 18.02.2011 18:00

Re jozochmura:Dobry den po precitani vasho inzeratu vam pisem ohladne zaujmu o pracu v meso kombinate. Som momentalne v Holandsku pri Venlo.Mam Aj sofi cislo.Ak su este volne pracovne miesta tak mam zaujem prosim vas informujte ma vopred vam dakujem.

django , 20.03.2011 21:40

Re jozochmura: reagujem na inzerat chcel bi som ist pracovat do masokombinatu ako pomocny pracovnik pracoval som vo fracuzku v masokombinate bez praxe porazka hovazieho dobidka bravcova kone a ovce balenie zeranie masa apod

Martin M., 27.03.2011 15:57

Re jozochmura: Mam seriozny zaujem pracovat v Mesokombinate v Holandsku.
Prax mam pracovat s mesom viem. mam 26rokov a momentalne sa nachadzam v Holandsku vo Venlo ak je tato ponuka este stale aktualna mozte ma kontaktovat na t.c. 00310627230218 Dakujem.

zdenka, 01.07.2011 13:46

Re Martin M.: dobrý deň martin,ešte ste vo venle ?? pracujete v tom mäsokobinate ?

michal, 27.04.2011 14:50

A AKÝ MAJÚ ZÁROBOK TY POMOCNÍÍCI??...kedy by bol možný nástup?je možnost, tam ist aj vo večšej skupine zo slovenska?
vďaka za odpoveď.

Ladislav Pálinkás bpalinkasova(at)chello.sk, 25.05.2011 11:37

Re jozochmura:som vyučeny masiar,robil som hollandsku nemecku na rozrábke,mal by som záujem robit hollandsku.

erik hubinsky, 21.07.2011 11:58

dobri den rad by som sa uchazal na pracu holansku v mesopriemysle skusenosti mam mam36 rokouv pripade vazho zaujmu ma mozte kontaktovat na cislotel0902482130 dakujem pekni den

jankonika jankonika20centrum.sk, 12.08.2011 16:06

Re jozochmura: Dobrý deň reagujem na vašu ponuku práce sme pár prýve sme ukončili prácu v holandsku pracovali sme tám 2 roky ako pomocnici a hľadáme to iste boli by sme veľmi radi ak by ste o nás prejavyli záujem ďakujem

Peter, 09.01.2012 16:26

Re jozochmura:Ahoj Jožo, mám síce 40 rokov, ale máloktorý 25 ročný chalan má toľko sily ako ja. Nie som síce vyučený mäsiar ale mám skúsenosti zo zabíjačiek, rýchlo sa učím a adaptujem. Mál by som záujem o prácu v Holansku. Díky za odpoveď.

melo, 25.02.2012 15:11

Re jozochmura: ja už tam makal nič hrozneho ale na ***** cez agenturi všetko zvladneš vibavit sam ked vieš aspon trochu po anglicky

gejza, 30.07.2012 15:36

dobry den prajem sme 3 chlapi mali by sme zaujem o tu pracu mame skusenosti pri roznych spracovani mesa z domacich zabijaciek sme spolahlivy pracovity a zrucni robili sme aj nejaky cas na bitunku ,dajte nam cim skor vediet nas kontakt je 0918807558

LaRum, 21.09.2012 20:04

Re jozochmura: Ahoj.mlade dievcata sestry by sme tiez mali zaujem.niesme vyucene ale schopne pracovat.dakujem

michal amichall(at)seznam.cz, 22.10.2012 16:35

Re jozochmura: dobrý den,měl bych zájem o práci. Jsem řezník vyučen v masokomb.planá nad luž. jsem spolehl.,pracovitý...děkuji Michal

Julius Billa, 27.11.2012 19:31

Dobrý deň
Pracujem v Nemecku 6.rok v profesií ako upravár hovädzieho mäsa,
mal by som záujem pracovať vo vašej firme. Môj nástup by bol možný od januára 2013. Prosím Vás dajte mi vedieť.

Geralyn, 03.01.2015 05:07

Time to face the music armed with this great intrmoafion. http://brlxdqdyzoh.com [url=http://puyeqp.com]puyeqp[/url] [link=http://rhfkocbpys.com]rhfkocbpys[/link]

peter tiser peter11971(at)azet.sk, 04.03.2013 19:18

Re jozochmura: mam zaujem o pracu ktoru ponukate nesom viuceni mesiar ale viem pracovat z nozom .pripade zaujmu tel 0944641950.

jaro, 03.04.2013 20:51

Re jozochmura:Jozo, hladam pracu v holandsku moj kontakt 0948 558 008
ak nieco mas ozvi sa.vdaka

peky, 28.06.2014 13:27

Re jozochmura: Momentalne pracujem ako mäsiar niesom však v tom obore vyučeny ale venujem sa najme mäsovym vyrobkom ak by ste mali zaujem kontaktujte ma na email 2lukasko514@azet.sk Dakujem

Damjan, 23.08.2015 12:23

Re jozochmura: Dobrý den měl bych zájem o práci kterou nabízíte .. Jmenuji se Damjan Vaselić narozený 29.7.1994 . Jsem svobodný bez závazků . Jsem vyučený truhlář ale nikdy jsem tuto práci nedělal. Pracoval jsem rok v chemickém průmyslu a rok v automobilovém průmyslu . Nevadí mi jakákoliv práce a vaše nabídka mě velice zaujala . Předem děkuji za odpověď . Můj telefon :736435730 Email:damjan@centrum.cz

Nikola, 04.03.2016 12:15

Dobry den mala by som zaujem o pracu v masokombinate.......Mam 18 rokov a potrebujem surne nejaku pracu .......ak by bolo volne pracovne miesto tak ma prosim kontaktujete mailom......nikola.ciriakova@azet.sk

Hí3pik, 02.06.2016 15:24

Re jozochmura: zdravím. nejake info. ohladom europersonnel, Dolný Šianec ? dobre? zle? vopred dakujem za nejake info...

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 25