Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Praca vo svajciarsku farma...

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Praca vo svajciarsku farma...

Ladislav, 04.02.2010 13:49

ahojte neviete niekto o agenture pracabezhranic oplati sa ist cez nich do svajciarska na farmu ...dakujem pekne...surne...

reagovať    poslať známemu

riky, 19.05.2010 08:36

Re Ladislav: ja len tolko ci niekto reagoval na tvoj prispevok

Dobrý_priateľ, 09.02.2011 16:10

Re Ladislav: nechoď tam, nie je spoľahlivá agentúra, nevyplatia ťa

swiss, 09.08.2011 19:22

Re Dobrý_priateľ: ahoj ak by si portreboval pracu vo swiss viem odporucit spolahlivu osobu.ale on vybavuje pracu iba ludom ktory vedia aspon trosku po nemecky.lebo on potrebuje ludi na stavbu.ak by si mal zaujem tak ma mozes kontaktovat a spytat sa.moja mail adresa je na pokeci :sweetkat@azet.sk

biba, 18.03.2014 08:23

Re swiss: prosím kto tu pozná kontakty na dáke farmy vo švajci alebo na stavbu pre mladého chalana so skúsenosťami, dajte vedieť.. mám možnosť bývať u rod. v zurichu ...nemčina základy, prax na stavbe..dakujem a zdravím

peto, 28.05.2012 17:42

Re swiss: mam zaujem o pracu na farme ak mozes pomoct posli mi cislo dakujem

5R, 15.09.2011 20:08

Prosím, prihláste sa, kto ste došli do styku s ponukou na sprostredkovanie práce vo Švajčiarsku na farme - kontakt e-mail: intelfin@seznam.cz. Vyberá peniaze na pracovné povolenie a potom oznámi, že bola žiadosť zamietnutá - podvodník.

15arya, 18.09.2011 15:57

Re 5R: ahoj, ja som mu s kamoskou tiez naletela. Prosim napis mi na mail lenka1208@gmail.com

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 29