Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Agentura

Agentura

majco, 20.01.2010 11:03

Chcem sa opýtať či má niekto skúsenosť s touto agenturov?4U práca v zahraničí
Ing. Peter Ješko-Viva, práca v zahraničí
Trnavská cesta 104

reagovať    poslať známemu

roman, 28.01.2010 22:18

Re majco: JJ mam ,ak chces prist o peniaze a nervy radsej ich prepi,a to som myslel,ze nikdy taku radu nikomu nedam!!!Su to podvodníci ako vela ag.na Slovensku.

Alica, 29.08.2010 19:01

Re majco:
Ahoj. VIVA agentura je seriozna agentura, nemusis sa bat viem to z prvej ruky. Ludia sa na nu stazuju kvoli tomu ze niektorych nevyberu, ale vysvetlim ako to funguje. Bud mas ponuky do krajin (to si treba kuknut), kde zaplatis sprostredkovatelsky poplatok a mas istu pracu- vybavia ubytko vsetko. Alebo su ponuky, kde netreba platit sprostredkovatelsky poplatok (napr. v inej krajine) a v tomto pripade si ludia poslu zivotopisy, ktore ale musia byt uradne prelozene s peciatkou. To si mozes dat u akeho prekladatela chces. V tomto pripade sa musis zaregistrovat. Zaregistruje sa x ludi a potom ako sa stiahne ponuka z netu sa caka, kym to pride k zamestnavatelovi a ten sam si vyberie zo zivotopisov kolko ludi potrebuje (20-30). Takze tak. Ludia sa vacsinou stazuju lebo si daju prelozit zivotopis VIVE za poplatok a potom si myslia ze ich oklamali a pozaduju zivotopis naspat. Je to seriozna agentura!

majco, 01.02.2010 08:08

Re roman: Dakujem za radu ale nevieš alebo niekto iní poradiť dáku dobru a poctivú agentúru?Vopred ďakujem

salamon, 05.03.2010 12:01

Re majco: cau ak najdes nejaku serioznu agenturu tak sa ozvi

dusan, 20.07.2010 23:41

Re salamon: mňa odradí agentúra svojim výzorom myslim kancelárie už. Ak je to malá izba 4x4 metra, stôl, stolička, notebook a nejaká srkinka, všetko staršieho dátumu výroby, to mi moc nevoní, plus prístup a jednanie. Na druhú stranu ako som prišiel do Student Agency, tak to človeka presvedčí že toto už áno a podobný pocit mám teraz aj ked len cez internet z tejto Prešovskej agentúry: www.vavslovakia.sk
Jednoducho ak je to na úrovni, a nie kumbál ktorý zbalim do jednej tašky a zajtra ich už nikto nenajde. To by mohol byť jeden dôležitý ukazovatel.

juranek zdenek, 28.07.2010 22:43

Re salamon: prosim nevie niekto o nejaku pracu..alebo poctivu agenturu..uz som dost sa oklamal--dik

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 48