Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Odstupné

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Odstupné

mano, 07.01.2010 09:28

Ahoj chcem sa opýtať prepustili ma s práce minulí rok odstupné mi dali ale rozdelili ho na menšie čiastky a tu poslednu bola spolu 240 eur tak s tej mi poslali iba 140 eur ako by som mohol od nich buďto sudnov cestov alebo ekzekutorom tích 140 eur dostat?

reagovať    poslať známemu

Lubo, 07.01.2010 21:14

Re mano: Mas to na papieri? Vies im dokazat, ze ti poslali menej? Opytal si sa ich na dovody? Vyziadaj si ich pisomne stanovisko. Cim viac papierov, tym vacsia sanca na uspech. Oni su si vedomi, ze kvoli 100 euram sa nebude s nimi nikto natahovat, ale mozes ich vyviest z omylu... V kazdom pripade, ak firma ma na ucte peniaze a navyplati mzdu, dopusta sa po novom trestneho cinu.

mano, 13.01.2010 13:53

Re Lubo: No na papieri to nemám ale je to dokázateľné že mi poslali menej buď to na výpisoch s banky alebo v sms čo mi posiela banka.No áno to máš pravdu je to trestní čin ale musí byť tá suma výšia ako 8100 sk až vtedy je to trestný čin to mám zistené.Keby že to dám exekútorovi ktovie ako alebo čo by mi povedal exekútor či by 140eur nebola preneho malá suma na začatie niečoho?Ale to ma neprepustili samého ale 10 ludí ale tí neviem načo čakajú lebo ani jeden stým nerobí nič.Neviete náhodou či sa suma môže zratúvať keď by sme do toho išli viacerí?Lebo každému dlžia 140 eur a pri dvoch či troch tak tam je už vyššia suma no a už je to potom trestný čin?

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 49