Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / A co my starsi?

A co my starsi?

Strecho, 28.11.2009 22:41

Pretoze sam na sebe spoznavam vyznam slova vykoristovanie,chcem zmenit pracu.Ale kde zohnat Job ked mam 47r.?Ja viem mlady si povie co Ty chces,vsak ani my nemame,ale pozor kazdy z Vas tiez nebude vecne 30rocny a potom si spomeniete....Takze kto poradi?Aj v zahranici,hm?Nie som narocny ale ako Ing.,v strednom veku nepojdem umyvat zadky rakuskym dochodcom a ani skrabat zemiaky....Odpoved poznam,ale mozno,predsa....

reagovať    poslať známemu

Tomas, 29.11.2009 17:46

Re Strecho: ak clovek nechce utierat zadky dochodcom v AT, jedina moznost, ako sa v 47r dostat k niecomu rozumnemu, je podla mna zacat podnikat. Ja osobne by som zvazil, na co mam, a zacal podnikat, popri praci, s niecim, co nema velke vstupne naklady (male riziko), ale ma aku-taku buducnost. Ja mam 32 a robim vsetko preto, aby ak ma v 47r prestane vykoristovanie zamestnavatelom bavit, som mal nieco, co ma ako-tak uzivi bez velkej namahy.
Zvazil by som aj zahranicie, avsak neviem o tom z akeho odboru ste Ing a ako velmi mozete a chcete vysetovat (rodina, zavazky, ocakavania, a pod.)

reagovať    poslať známemu

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 51