Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / prosim o radu -surne

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

prosim o radu -surne

Simona, 23.10.2009 09:22

prosim Vas poznate niekto agenturu prace bez hranic?su z vychodu. Poznate ju niekto, pretoze by som chcela ist cez nich pracovat, uz je takmer vsetko dohodnute, len najprv sa chcem uistit ci cez nich niekto siel. Dakujem

reagovať    poslať známemu

roman Kralovic, 04.05.2011 16:56

Re Simona:

roman Kralovic, 04.05.2011 16:58

Dobry den reagujem na Vas inzerat ohladom agentury prace bez hranic a chcem sa Vas opytat aku ste mala skusenost za odpoved vopred dakujem s pozdravom Roman Kralovic

pety 456nancy456(at)azet.sk, 04.09.2011 14:22

ahojte ma niekto skusenosti s pracou bez hranic ozvite sa dakujem

Elizabeth, 11.11.2015 01:12

Wooow you are a VEERY ELEGANT woman! a great inspiration!I'm aladrey following your blog, like all your posts they have great content :) I invite you to follow me too if you like, will coming back looking what's new up here.Kisses from Mexico-Annaannasmirror.blogspot.com

NANCY, 14.10.2011 19:18

AKE MATE SKUSENOSTI S PRACOU BEZ HRANIC S TOU AGENTUROU

palo, 21.11.2011 15:25

Re NANCY: ahoj chcem sa spytat ci uz niekto isiel pracovat cez agenturu Praca bez Hranic a ako vam to dopadlo.ja som s nimi v kontakte len by som si ich chcel preverit.za odpovede dakujem

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 40