Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / brigada

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

brigada

duber, 10.02.2009 15:01

aj Vy ste odpovedali na inzerat na zber spargle v Nemecku?Sprostredkuje to pan SARKOZI s Gabcikova.ake mate skusenosti?Nie je to podvod?

reagovať    poslať známemu

Martin , 21.02.2009 17:05

Mam zaujem o tu pracu.Co je to za cloveka.

Matúš, 28.02.2009 14:32

Re duber: ahoj..ja som tiež reagoval na tú ponuku...a tiež mám obavy...ty si zaplatil tých 49 EUR ZA POVOLENIE V NEMECKU? lebo ja sa fakt bojím. ten pán vystupuje suverénne ale neviem neviem.

duber, 07.03.2009 13:41

Re Matúš: sestra byva asi 8 km od Gabcikova.Volal som jej aby nieco o nom zistila,bola za starosstom ale taky clovek tam vobec nebyva.Dohodla si s nim aj stretnutie ale vobec neprisiel a ani nedvyhal telefon.Na adrese ktoru jej povedal vobec nikto nebyva,pytala sa aj susedov,nikto ho nepozna,takze pozor!!!!!Nedajte sa oklamat

miro, 04.03.2009 16:59

Re duber: ano reagoval som a zatial cakam .

miro, 04.03.2009 17:05

ja som mu poslal len polovicu za vybavenie prac.povolenia. a suhlasil ,ze to doplati a potom mu to vratim.......no uvidime

duber, 07.03.2009 13:47

Re miro: No neviem ci si dobre urobil.Ja som si nasiel stranku tej firmy v Nemecku a tam je jasne napisane ze nikto nema pravo v ich mene prijmat do zamestnania ludi a pytat ziadne poplatky.napis potom ako si dopadol.

duber, 17.03.2009 17:21

Re miro: cau miro.No co ozval sa ti odkedy si mu poslal tie peniaze?

novakova, 25.03.2009 18:28

Re duber: dali sme mu 150€ a neozval sa je to riadny podvodnik

duber, 27.03.2009 20:13

Re novakova: To vam nezavidim,ja som sa odrbat o peniaze nedal,ale uz som mu ich chcel poslat.Este ze sestra byva nedaleko od Gabcikova a zistila vsetko o nom-respektive nic.vobec na uvedenej adrese nebyval a nikto ho tam nepoznal.Skuste podat oznamenie na policiu,cim vas bude viac tym lepsie.Hoci pridete o tie peniaze ale nech ho dostanu.

miro, 07.03.2009 18:14

Re duber: no pekne...uvidim sice cislo uctu bolo na sarkoziho pokial nie tak asi podam trestne oznamenie.mozno doplatilo viac ludi

ja, 11.03.2009 20:19

Re miro: sarkozi je podvod, treba vsetkych informovat

maja, 13.03.2009 12:26

Re ja: tiez som reagovala na ponuku a zaplatila poplatok som zhrozena ked to citam viete mam 54 a zostala som bez roboty ,v mojom veku tazko najdem pracu,nechcem mu ublizit ak to je podvod,potom nams je vela ,pretoze som vkladala peniaze na ucet a pani v banke mi povedala ze tam ma vela takych vkladov,pytala sa ma s cim obchoduje ked je to stale rovnaka suma ak je to podvod prosim napiste e mail a podame trestne oznamenie,ale dufam ze nie je prijemny den maja

janka, 17.05.2009 22:00

Re maja: ano aj ja som mu poslala peniaze, ano chcem aj ja podat tresne ozámenie,ozvi sa

duber, 17.03.2009 17:15

Re ja: no co miro,ozval sa ti?

duber, 17.03.2009 17:19

Re ja: ako si na to prisiel?aj mne sa zda ze je to podvod.Takych ludi by som zatvaral az by v tej base zcernal.treba sa dohodnut a podame trestne oznamenie,cim skôr!!!

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 24