Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Materske po praci v zahranici

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Materske po praci v zahranici

andrejka6, 11.11.2008 17:17

Dobry den,
Po skonceni vysokej skoly som odisla pracovat do Velkej Britanie, kde som sa legalne zamestnala. Zamestnana som bola od 1. augusta 2007 do konca septembra 2008, kedy som pracu ukoncila, lebo som zistila, ze som tehotna. Teraz som nazad na Slovensku a novu pracu si uz nehladam a od navratu na Slovenko od oktobra si dobrovolne platim poistne do zdravotnej poistovne.
Chcem sa preto opytat, ci mam narok na materske, kedze som povinnych 270 dni pracovala, ale nie na Slovensku.
Co musim urobit preto, aby som materske dostavala? Ake potvrdenie budu odo mna vyzadovat – som povinna ich dorucit ja, alebo je system v ramci Europskej unie prepojeny?
Dakujem

reagovať    poslať známemu

bo, 15.11.2008 22:42

Re andrejka6 Andrejka myslím že najlepšie by ti vedeli poradiť na ÚP a odbore sociálnych vecí

reagovať    poslať známemu

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 57